reklama

Instagram nově umožní uživatelům odebrat své followery a přidat emotikony ve Stories

Instagram nově umožní uživatelům odebrat své followery a přidat emotikony ve Stories
2018-07-22T08:37:28+02:00
• 20. 7. 2018

Instagram v poslední době prochází velikými změnami. Od nedávna Instagram začal a následně přestal upozorňovat na to, když si některý uživatel udělal snímek obrazovky vašeho Insta profilu. Také začal testovat novou funkci pro udělení verifikace. Nyní testuje emotikony podobné těm z Facebooku, které se objeví ve Stories a též umožní odebrat své followery.

Novinek není nikdy dost

Mezi dvě nové funkce patří možnost odebrat si vlastní followery. Doposud se šlo „zavřít“ před followery pomocí zamčení si účtu. Následně musel uživatel potvrdit každého nového followera. Instagram tuto funkci zatím testuje a prohlásil, že followeři, kteří již nebudou moci dále sledovat uživatelův profil, nebudou nikterak informováni o této skutečnosti.

Druhou novinkou je testování facebookových emotikonů v instagramových Stories. Jde o rychlé reakce na Stories. Emotikony se objevují vždy pod danou stories v půlkruhu, případně v řadě. Následně stačí na jeden z nich kliknout a veliké množství daného emotikonu se objeví u konkrétní story. Uživateli, který story přidal a bylo na ni reagováno rychlým emotikonem, tak obdrží zprávu o této reakci. Novinka se objevila ve verzi v54.0.0.14.82, avšak pravděpodobně jde o serverovou aktualizaci, která nebude rozšířená všude, ale jen v některých zařízeních.

Zdroje: engadget.com, androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat