reklama

Efox shop nabízí velký sortiment s elektronikou a nyní rozdává telefon zdarma! Sponzorovaný článek

Efox shop nabízí velký sortiment s elektronikou a nyní rozdává telefon zdarma! [Sponzorovaný článek]
2018-07-18T16:58:02+01:00
• 18. 7. 2018

Dnes máme tu možnost vám představit nový web s elektronikou. Internetový obchod Efox shop nabízí velký sortiment s elektronikou. Ať už tedy hledáte telefon, nebo nějaký technický gadget za výhodnou cenu, Efox pro vás má řešení.

Vyhrajte možnost dostat SuperD D1!

Ať už pro dlouhodobé fanoušky, nebo pro nové zákazníky, Efox si připravil speciální příležitost. Na svém Facebooku totiž oznámil giveaway na jeden ze svých telefonů, a to konkrétně na SuperD D1.

Nejedná se ale o žádný normální telefon. Krom standardních prvků a specifikací, jako jsou 1,5 GHz osmijádrový procesor MTK6750T, 3 GB RAM, 5,5 palcový FullHD displej a 13 MPix zadní kamera, má telefon ještě další přednost.

 

Nejenom že můžete sledovat mediální obsah jak v klasickém 2D, tak ve VR s dokoupitelným headsetem, ale můžete také vyzkoušet 3D mód. Na tom je speciální to, že nepotřebujete žádné speciální brýle na to, aby jste 3D obsah mohli sledovat.

Soutěžte na Facebooku o možnost tento telefon vyhrát

Pokud vás telefon zaujal, můžete ho nyní vyhrát na Facebookové soutěži pořádané e-shopem Efox shop. Stačí, když navštívíte FB stránky Efox-shop, budete se řídit pokyny soutěže, čili dáte like+sledování této stránce, a následně dáte like i příspěvku se soutěží, který pak sdílíte a označíte alespoň 3 další přátele.

Pokud toto vše splníte, stačí pak do komentáře pod původní příspěvek dát odkaz na váš sdílený příspěvek. Výsledky soutěže Efox oznámí na své Facebook stránce 26. července. Neváhejte tedy, navštivte stránku Efox-shop na Facebooku, a soutěžte!

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim