reklama

Bezdr├ítov├í sluch├ítka nemus├ş b├Żt drah├í sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Bezdr├ítov├í sluch├ítka nemus├ş b├Żt drah├í [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2019-06-20T21:14:38+02:00
ÔÇó 8. 6. 2018

Konektor na sluch├ítka se u mobil┼» postupn─Ť vytr├íc├ş a zanedlouho jej nenajdeme ani u jednoho smartphonu. D├şky tomu se dost├ívaj├ş do pop┼Öed├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka, mezi kter├Żmi najdeme i takov├í, kter├í nepot┼Öebuj├ş jak├ękoliv kabely. V tomto ohledu se nej─Źast─Ťji zmi┼łuj├ş ty od Applu, AirPods, ale jejich cena je pro mnoho lid├ş a┼ż p┼Ö├şli┼í vysok├í, tak┼Öka 5 000 K─Ź. Nab├şz├ş se u konkuren─Źn├ş produkty, ale cena nen├ş ni┼ż┼í├ş. Na trhu najdete i levn├ę napodobeniny, ale ty nedosahuj├ş kvalit renomovan├Żch v├Żrobc┼». Na┼ít─Ťst├ş ned├ívno do┼ílo na p┼Öedstaven├ş bezdr├ítov├Żch sluch├ítek TicPods Free od spole─Źnosti Mobvoi, kter├í stoj├ş za chytr├Żmi hodinkami TicWatch.

TicPods Free nejsou drah├í, kdy┼ż si je objedn├íte nyn├ş

Spole─Źnost Mobvoi p┼Öed n─Ťjak├Żm ─Źasem odstartovala kampa┼ł na Indiegogo, kter├í l├ík├í na bezdr├ítov├í sluch├ítka TicPods Free. B─Ť┼żn├í cena bude po skon─Źen├ş kampan─Ť 159 dolar┼», ale nyn├ş je m┼»┼żete po┼Ö├şdit se zna─Źnou slevou, za pouh├Żch 79 dolar┼», co┼ż je v p┼Öepo─Źtu 1720 K─Ź. Tak├ę se nab├şz├ş mo┼żnost po┼Ö├şzen├ş dvou sad za 148 dolar┼».

Bezdrátová sluchátka

P┼Ö├şpadn─Ť si m┼»┼żete koupit bal├ş─Źek┬áza 149 dolar┼», kde jsou sluch├ítka TicPods a p┼Öenosn├Ż bluetooth reproduktor. Hodn─Ť zaj├şmavou sadou je i verze, kde m├íte sluch├ítka TicPods a chytr├ę hodinky TicWatch E (Wear OS by Google) za pouh├Żch 159 dolar┼», tedy v p┼Öepo─Źtu za 3 400 K─Ź. P┼Ö├şpadn─Ť je k dispozici podobn├Ż bal├şk, ale s hodinkami TicWatch S –┬á zde je cena 179 dolar┼». Cena dopravy do ─îesk├ę republiky je 15 dolar┼».

Jedn├í se skute─Źn─Ť o ni┼ż┼í├ş ceny, ne┼ż co nab├şz├ş konkurence. Pokud jednotliv├ę produkty srovn├íte, zjist├şte, ┼że levn─Ťj┼í├ş TicPods se a┼ż tak moc neli┼í├ş, co se t├Ż─Źe parametr┼».

Samotn├í baterie m├í vydr┼żet a┼ż 18 hodin p┼Öehr├ív├ín├ş hudby, ale jedn├í se o kombinovan├Ż ├║daj. Sluch├ítka vydr┼ż├ş 4 hodiny a dod├ívan├í krabi─Źka poskytuje dal┼í├şch 14 hodin. Nab├şjen├ş je zde ale rychl├ę ÔÇô v├Żrobce uv├íd├ş, ┼że po 15 minut├ích nab├şjen├ş z krabi─Źky poskytnou 85 minut p┼Öehr├ív├ín├ş hudby. Krom─Ť toho nab├şz├ş dotykov├ę ovl├íd├ín├ş, mo┼żnost vyu┼ż├şv├ín├ş asistent┼», odolnost v┼»─Źi vod─Ť a podobn─Ť.

Do skon─Źen├ş kampan─Ť zb├Żv├í u┼ż jen t├Żden, proto nev├íhejte, pokud chcete levn─Ťj┼í├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka s pr├ęmiov├Żmi funkcemi. Objedn├ívat m┼»┼żete na str├ínk├ích kampan─Ť.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim