reklama

Aplikace Moto Camera se dočkala nového prostředí a podpory Google Lens

Aplikace Moto Camera se dočkala nového prostředí a podpory Google Lens
2018-06-09T14:52:34+01:00
• 9. 6. 2018

Jednou z nejlepších funkcí nově ohlášeného modelu Moto Z3 Play je jednoznačně integrace Google Lens. Jedná se o velmi šikovný nástroj přímo od Googlu, který je určen pro objektiv fotoaparátu. V tomto případě je Google Lens implementován přímo v aplikaci Moto Camera. 

Moto Camera a hlavní novinky

Google Lens je služba, která nabízí možnost identifikování objektů pomocí pokročilých algoritmů a umělé inteligence. Ještě nedávno se jednalo jen o součást asistenta nebo samotné aplikace Google Fotky. Pokud však máte o tuto funkci v rámci aplikace Moto Camera zájem, jistě navštivte Obchod Play. Aktualizace je již k dispozici ke stažení. 

Nicméně, samotná aktualizace přináší hned několik dalších funkcí pro telefony Motorola 2018. Tak zaprvé, fotoaparát je nyní plně integrován do služby Google Photos. Nově můžete jednoduše přetáhnout prst doprava, díky čemuž vyvoláte možnost sdílení, úpravy a zálohování. 

Fotografie pořízené v režimech fotoaparátu Moto, jako je například Nejlepší záběr nebo Portrét, budou označeny v knihovně Google Photos. Změn dozrálo také uživatelské prostředí aplikace Moto Camera, která nyní působí více jednoduše a moderně. 

logo-app Moto Camera 2 Motorola Mobility LLC. Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim