Poweramp se vrací s přepracovaným UI

Poweramp se vrací s přepracovaným UI
2018-05-02T14:44:37+02:00
• 2. 5. 2018
5

Většina z vás si jistě pamatuje přehrávač Poweramp. Placená verze sice nebyla nejvzhlednější, ale úspěch si aplikace zajistila především díky velkému množství nastavení. Těch bylo tolik, že i když od září 2016 nedošlo k aktualizaci, spoustu lidí u tohoto přehrávače zůstalo.

Přehrávač nabízí širokou škálu zvukových souborů, jako jsou mp3, m4a, ogg, wma, flac a další. Chybět nemůže ani ekvalizér, crossfade, přehrávání bez mezer, zobrazování textů a další. Budoucí aktualizace by měla přinést výrazné změny.

Poweramp jde vlastní cestou

První a největší změnou je nové UI, které bylo nejvíce kritizované. Dosavadní uživatelské rozhraní bylo velice zastaralé a podobalo se například Retro Music Player, Phonograph a podobným aplikacím. Vývojáři nyní nabídnou více barev. Oproti ostatním přehrávačům není aplikace založená na Material designu. Na obrazovce „Právě hraje“ je rozostřený obrázek alba.

Ostatní nabídky v aplikaci, jako je seznam alb, seznam skladeb nebo ekvalizér, byly také upraveny. Prim teď hraje bílá barva a nechybí ani animace. Všechny přechody uvnitř aplikace probíhají velice hladce a podtrhují výsledný dojem z aplikace. Notifikace nově podporují nový notifikační formát představený s Androidem Nougat a podporou barevných notifikací Android Oreo.

Nový vzhled je daleko lepší než v předešlé verzi a určitě osloví více uživatelů. Pokud chcete novinky vyzkoušet, můžete stáhnou poslední betaverzi na fóru aplikace. Mějte ale na paměti, že se jedná o beta verzi, některé kategorie knihovny, playlisty a další mohou chybět. Plná beta verze by měla být k dispozici koncem května.

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

„Mějte ale na paměti, že se jedná o beta verzi, některé kategorie knihovny, playlisty a další mohou chybět. Plná beta verze by měla být k dispozici koncem května.“
Hm, tak jaká je to teď verze, když plná beta bude teprve dostupná?

Štěpán Dancinger

3. 5. 2018, 7:22

V současné betaverzi chybí některé funkce. Takže se jedná spíše o odlehčenou beta verzi. Betaverze se všemi funkcemi by měla být koncem května.

Emil Krolop

2. 5. 2018, 21:51

Bude možnost si změnit na staré UI, pokud by se vám nelíbilo nové ?

Štěpán Dancinger

3. 5. 2018, 7:23

To si nejsem úplně jistý. Prozatím to možné není. Třeba ale budou dostupné skiny.

Proč bílá verze?

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat