reklama

Poweramp se vrací s přepracovaným UI

Poweramp se vrací s přepracovaným UI
2018-05-02T14:44:37+01:00
• 2. 5. 2018
5

Většina z vás si jistě pamatuje přehrávač Poweramp. Placená verze sice nebyla nejvzhlednější, ale úspěch si aplikace zajistila především díky velkému množství nastavení. Těch bylo tolik, že i když od září 2016 nedošlo k aktualizaci, spoustu lidí u tohoto přehrávače zůstalo.

Přehrávač nabízí širokou škálu zvukových souborů, jako jsou mp3, m4a, ogg, wma, flac a další. Chybět nemůže ani ekvalizér, crossfade, přehrávání bez mezer, zobrazování textů a další. Budoucí aktualizace by měla přinést výrazné změny.

Poweramp jde vlastní cestou

První a největší změnou je nové UI, které bylo nejvíce kritizované. Dosavadní uživatelské rozhraní bylo velice zastaralé a podobalo se například Retro Music Player, Phonograph a podobným aplikacím. Vývojáři nyní nabídnou více barev. Oproti ostatním přehrávačům není aplikace založená na Material designu. Na obrazovce „Právě hraje“ je rozostřený obrázek alba.

Ostatní nabídky v aplikaci, jako je seznam alb, seznam skladeb nebo ekvalizér, byly také upraveny. Prim teď hraje bílá barva a nechybí ani animace. Všechny přechody uvnitř aplikace probíhají velice hladce a podtrhují výsledný dojem z aplikace. Notifikace nově podporují nový notifikační formát představený s Androidem Nougat a podporou barevných notifikací Android Oreo.

Nový vzhled je daleko lepší než v předešlé verzi a určitě osloví více uživatelů. Pokud chcete novinky vyzkoušet, můžete stáhnou poslední betaverzi na fóru aplikace. Mějte ale na paměti, že se jedná o beta verzi, některé kategorie knihovny, playlisty a další mohou chybět. Plná beta verze by měla být k dispozici koncem května.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Je mi 22 let a studuji Tělovýchovu+žurnalistiku v Olomouci. Mezi mé největší koníčky patří sport. Především ale fotbal a posilování. Rád jezdím na kole, plavu a běhám, baví mě i zimní sporty jako lyžování a hokej. Rovněž se zajímám o zdravý životní styl. Pochopitelně se zajímám i mobilní telefony.

Komentáře

„Mějte ale na paměti, že se jedná o beta verzi, některé kategorie knihovny, playlisty a další mohou chybět. Plná beta verze by měla být k dispozici koncem května.“
Hm, tak jaká je to teď verze, když plná beta bude teprve dostupná?

Štěpán Dancinger

3. 5. 2018, 7:22

V současné betaverzi chybí některé funkce. Takže se jedná spíše o odlehčenou beta verzi. Betaverze se všemi funkcemi by měla být koncem května.

Emil Krolop

2. 5. 2018, 21:51
Android aplikace

Bude možnost si změnit na staré UI, pokud by se vám nelíbilo nové ?

Štěpán Dancinger

3. 5. 2018, 7:23

To si nejsem úplně jistý. Prozatím to možné není. Třeba ale budou dostupné skiny.

Proč bílá verze?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim