reklama

Místní průvodci Google – zvyšuje se odměna

Místní průvodci Google – zvyšuje se odměna
2018-04-04T10:06:05+01:00
• 4. 4. 2018

V minulém roce Google zrušil možnost získat 100 GB zdarma v Google Disku za přispívání v rámci programu Místní průvodci v Google Mapách. Následně upravil odměny a změnil bodové hodnocení jednotlivých příspěvků, které uživatelé vkládají do Google Map.

Místní průvodci dostanou více bodů

Pakliže se aktivním přispěvatelem v rámci programu Místní průvodci, nově budete dostávat dvojnásobný počet bodů za každou recenzi, kterou vložíte. Doposud jste mohli získat jen 5 bodů, ale nově dostanete rovnou 10. Aby toho nebylo málo, tak pokud bude mít recenze více jak 200 znaků, dostanete dalších 10 bodů navíc.

Místní průvodci

Odkaz na animaci

Google jen nezvýšil odměnu od konkrétního dne. Tyto změny platí i zpětně, takže i za své předešlé recenze dostanete větší počat bodů. Ve výsledku se může stát, že vaše úroveň skočí na nový level.

Ačkoliv se jedná o povzbudivou zprávu, tak je otázka, jestli uživatele přiměje více přispívat. Dřívější odměny byly lákavější, byť se mohlo jednat o jedinou motivaci některých uživatelů, takže výsledné příspěvky nemuseli být věrohodné. Uvidíme, s čím novým Google přijde v další aktualizaci.

Zdroj: ausdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim