reklama

Google Fotky získávají nový video editor Android

Google Fotky získávají nový video editor [Android]
2018-04-20T16:37:43+02:00
• 20. 4. 2018

Google v roce 2015 koupil společnost Fly Labs kvůli video editoru. Před více jak rokem jsme se dočkali prvního výsledku u Google Fotek pro iOS. Nyní se konečně objevuje nový editor v aplikaci Google Fotky pro Android. Již nyní byste měli mít k dispozici novinku ve svém smartphonu, pakliže udržujete aplikaci Google Fotky aktuální.

Nový omezený video editor

Zpravidla se s novou verzí nějaké funkcionality nebo součásti aplikace dočkáme pokročilejších funkcí, což do jisté míry platí i zde, ale na druhou stranu došlo i na ořezání. Nový editor například neobsahuje motivy nebo možnost přidávání textu do videí.

video editor

Hlavní změna se odehrála v uživatelském prostředí. Původní bylo laděno do černé barvy a videa jsme řadili vedle sebe horizontálně. V nové verzi jsou uspořádány vertikálně, přičemž je na nich vidět, která část je konkrétně použita. Samotné klipy můžete přeskupovat přetažením.

Zůstala zachována funkce přidání hudby. Výběr se zjednodušil, jelikož se hudba roztřídila do několika záložek. Více než změnu ovládání od novinky nečekejte. Na druhou stranu již bylo vývojáři z Googlu přislíbeno, že se brzy vrátí motivy a jiné funkce.

Zřejmě se Google rozhodl pro co nejrychlejší uvolnění novinky a postupem času bude vracet funkce a přidávat nové.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim