reklama

Pixel Launcher z Androidu P ke stažení aktualizováno

Pixel Launcher z Androidu P ke stažení [aktualizováno]
2018-03-12T15:40:12+01:00
• 12. 3. 2018

Aktualizováno 12. 3.

Mohlo se zdát, že Pixel Launcher z Androidu P nabízí málo novinek, ale podařilo se objevit jednu zajímavou, která zjednodušuje používání. Nejvíce se bude hodit těm, co používají mobil i k pracovním účelům. Konkrétně v seznamu aplikací najdou dvě záložky. Jedna je pro běžné aplikace a druhá seskupuje ty, co jsou v rámci pracovního účtu. Ty jsou samozřejmě navíc obohaceny o malý odznáček u ikon.

Původní článek 8. 3.

Jak jsme vás včera informovali, Google vydal vývojářskou verzi Androidu P. Kromě změn, které obsahuje samotný systém, obsahuje i novější verze standardních aplikací. Již se podařilo vyextrahovat Pixel Launcher z Androidu P, jedná se o verzi v9-4623511.

Google představuje Android P

V tuto chvíli není aktuální vydání launcheru k dispozici v Obchodě Play a mohou si jej vyzkoušet jen ti, co si manuálně nainstalují Android P. Naštěstí je zde instalační balíček APK, takže si můžete vyzkoušet, jestli vám bude fungovat na vašem zařízení. Je nutné upozornit, že váš mobil nemusí být kompatibilní a aplikace nemusí být stabilní.

Novinky v Androidu P – barvičky, hodiny a výřez v displeji

Nečekejte příliš mnoho novinek. Jedinou viditelnou změnu najdete na úvodní obrazovce, kde došlo k výraznému oddělení widgetu pro vyhledávání společně se základní pěticí aplikací. Taktéž došlo k mírnému posunutí směrem nahoru těchto základních prvků.

Pixel Launcher

Pixel Launcher (Android Oreo) vs. Pixel Launcher (Android P)

Ve zbytku launcheru jiĹľ nepozorujeme vĂ˝raznĂ© zmÄ›ny, jak mĹŻĹľete vidÄ›t na porovnánĂ­ nĂ­Ĺľe. PakliĹľe chcete vyzkoušet novou verzi Pixel Launcheru, mĹŻĹľete si stáhnout instalaÄŤnĂ­ APK balĂ­ÄŤek – instalujete na vlastnĂ­ nebezpeÄŤĂ­.

Pixel Launcher (Android Oreo) vs. Pixel Launcher (Android P)

Pixel Launcher (Android Oreo) vs. Pixel Launcher (Android P)

Zdroje: droid-life.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim