Archos Hello – chytrý doplněk na váš stůl MWC 2018

Archos Hello – chytrý doplněk na váš stůl [MWC 2018]
2018-02-26T12:00:58+02:00
• 26. 2. 2018

Téma chytrých displejů do domácnosti poprvé nakousla americká společnost Amazon, když představila zařízení s názvem Echo Show. Svůj první pokus teď ukázal také francouzský výrobce Archos v podobě zařízení Archos Hello, který překvapivě nevyužil možnost nasazení platformy Google Assistant. Společnost dala novince název Hello a zvolila poměrně nezvyklé řešení v části softwaru. Následně v prodeji budou k dispozici dvě varianty s rozdílnou úhlopříčkou displeje.

Archos Hello aneb hlavně levně

První verze přijde se 7palcovým displejem s HD rozlišením a druhá varianta získá větší 8,4palcový displej s Full HD rozlišením. Hardwarovou výbavu zastupuje čtyřjádrový procesor od neznámého dodavatele, 2GB operační paměť RAM a interní úložiště s kapacitou 16 GB. Celkovou výdrž bude řídit baterie o velikosti 4 000 mAh. Videohovory půjdou uskutečňovat přes přední 5megapixelovou kamerku.

Kromě displeje bude podstatnou část vpředu zabírat reproduktor. Zadní část v dekoru dřeva obdržela pouze praktický stojánek pro nastavení do horizontální nebo vertikální polohy. Vzpomínaný software nabídne Android ve verzi 8.0 Oreo, přestože zařízení by více slušel Google Assistant. Nicméně výrobce slibuje ovládání chytrých příslušenství v domácnosti a možnost hlasových příkazů, ale přesný název asistenta nebyl zmíněn.

Oficiální prodej Archos Hello začne v létě za 129,99 eur (3 295 Kč, 7palcová verze) a 179,99 eur (4 562 Kč, 8,4palcová verze).

Archos Hello

Zdroje: androidauthority.com, archos.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat