reklama

iPhone SE2 možná přijde až příští rok a nebo přinese minimum novinek

iPhone SE2 možná přijde až příští rok a nebo přinese minimum novinek
2018-01-30T13:29:21+01:00
• 30. 1. 2018

O tom, zda bude letos na jaře představen nový iPhone SE, jsme napsali již několik článků. Podle posledních spekulací to vypadalo, že se čtyřpalcového iPhonu opravdu na jaře dočkáme. Dle posledních informací to ale vypadá, že tomu tak možná nebude a také, že nepřinese tolik novinek. Vypadá to spíše na menší obměnu, aby nedělala současná generace SE v nabídce ostudu.

Poslední informace pochází od známého analytika KGI, který je svými odhady většinou velmi blízko realitě. Ten uvádí, že iPhone SE2 letos vůbec nemusí být představen. Apple se prý primárně soustředí na vývoj tří modelů vycházející z iPhonu X. Konkrétně půjde o dva prémiové modely s úhlopříčkou 5.8″ (nástupce současného iPhonu X) a 6.5″ (iPhone X Plus) a pak jeden levnější s LCD displejem o úhlopříčce 6,5″. Všechny ale nabídnou bezrámečkový design a FaceID.

Kvůli těmto modelům má iPhone SE2 přijít až v roce 2019 a nebo se bude jednat o velmi malý upgrade. Nemáme prý očekávat technologii FaceID, bezdrátové nabíjení Qi a ani změnu designu. Pravděpodobně by tak došlo pouze k výměně procesoru za novější, aby novinka bez problémů zvládala nový iOS 12.

Zdroje: 9to5mac.com, pocket-lint.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim