reklama

Elephone spouští rezervace na modely U a U Pro

Elephone spouští rezervace na modely U a U Pro
2018-01-29T17:59:12+01:00
• 29. 1. 2018

Společnost Elephone v nejbližší možné době zahájí prodej dvou mobilních novinek, které budou lákat na vysoký standard. Chystané modely poznáme pod označením U a U Pro. Samotné rozdíly mezi nimi sice nemají být velké, ale o něco lépe samozřejmě vyjde ten s přívlastkem Pro. Čínský výrobce pro potencionální zájemce momentálně spustil nezávazné registrace bez upřesněné prodejní ceny.

U obou se ukáže 5,99palcový AMOLED displej s rozlišením FullHD+ a přední 8megapixelová kamerka. Model U získá osmijádrový Helio P23 (2 GHz) od MediaTeku, kdežto U Pro požene osmijádrový Snapdragon 660 (2,2 GHz) od Qualcommu. Operační paměť RAM v rozmezí od 4 do 6 GB doplní interní úložiště s kapacitou 64 až 128 GB. Další data může pojmout paměťová microSD karta až do rekordní výše 1 TB.

Zadní část zaberou dva senzory fotoaparátu s rozlišením 13 megapixelů. Ovšem jen verze U Pro podporuje nahrávání videí ve 4K kvalitě. Co se týče velikostí baterií, tak model U ponese 3 620mAh článek a varianta U Pro obdrží menší 3 550mAh baterii. Nakonec prodejní cenu zveřejní později, ale lze předpokládat velmi přijatelnou hranici, která bude dělat velký problém hráčům v nejvyšší třídě.

Zdroj: elephone.hk

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat