reklama

Elephone spouští rezervace na modely U a U Pro

Elephone spouští rezervace na modely U a U Pro
2018-01-29T17:59:12+01:00
• 29. 1. 2018

Společnost Elephone v nejbližší možné době zahájí prodej dvou mobilních novinek, které budou lákat na vysoký standard. Chystané modely poznáme pod označením U a U Pro. Samotné rozdíly mezi nimi sice nemají být velké, ale o něco lépe samozřejmě vyjde ten s přívlastkem Pro. Čínský výrobce pro potencionální zájemce momentálně spustil nezávazné registrace bez upřesněné prodejní ceny.

U obou se ukáže 5,99palcový AMOLED displej s rozlišením FullHD+ a přední 8megapixelová kamerka. Model U získá osmijádrový Helio P23 (2 GHz) od MediaTeku, kdežto U Pro požene osmijádrový Snapdragon 660 (2,2 GHz) od Qualcommu. Operační paměť RAM v rozmezí od 4 do 6 GB doplní interní úložiště s kapacitou 64 až 128 GB. Další data může pojmout paměťová microSD karta až do rekordní výše 1 TB.

Zadní část zaberou dva senzory fotoaparátu s rozlišením 13 megapixelů. Ovšem jen verze U Pro podporuje nahrávání videí ve 4K kvalitě. Co se týče velikostí baterií, tak model U ponese 3 620mAh článek a varianta U Pro obdrží menší 3 550mAh baterii. Nakonec prodejní cenu zveřejní později, ale lze předpokládat velmi přijatelnou hranici, která bude dělat velký problém hráčům v nejvyšší třídě.

Zdroj: elephone.hk

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim