reklama

Tip na valentýnský dárek: romantická chytrá žárovka od Xiaomi nyní s více než 50% slevou! sponzorovaný článek

Tip na valentýnský dárek: romantická chytrá žárovka od Xiaomi nyní s více než 50% slevou! [sponzorovaný článek]
2018-02-02T19:19:27+02:00
• 30. 1. 2018

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Xiaomi: udělejte své drahé polovičce radost!

Akce probíhá pouze několik dní, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek. Zajímavou koupí může být například chytrá svíčka v podobě Xiaomi Yeelight Smart Atmosphere Candletu zakoupíte ZDE za 777 Kč, a to z původních 1 564 Kč – jedná se tedy o 50% slevu. Pokud však zadáte náš slevový kupón NFLABSJJzaplatíte pouhých 692 Kč. Xiaomi Yeelight Smart Atmosphere Candlesi můžete zakoupit ZDEV nabídce jsou také další produkty značky Xiaomi se slevou až 70 %. 

Geekbuying nabízí několik Xiaomi telefonů, které jsou zlevněny o stovky dolarů. Navíc máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského skladu, díky čemuž se cena už nenavýší o poplatky.

Zakoupit také můžete třeba originální Xiaomi Smart Wi-Fi Remote Controller for Android / iOS. Ten zakoupíte zde za 315 Kč, a to z původních 525 Kč – jedná se tedy o 40 % slevu. Pokud však zadáte náš slevový kupón WZZMKUZQzaplatíte pouhých 293 Kč. Remote Controller si můžete zakoupit ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat