reklama

Bezdrátová sluchátka nyní se slevou 25 % sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka nyní se slevou 25 % [sponzorovaný článek]
2018-01-30T21:36:25+01:00
• 29. 1. 2018
1

Máte rádi poslech hudby, ale nechcete se zamotat do kabelu od sluchátek, nebo pokaždé když vyndáte sluchátka z kapsy rozmotávat kabel. Tak pro vás máme nabídku na bezdrátová sluchátka se slevou 25 %, která nesou označení TWS-K2. Stačí při nákupu na e-shopu Cafago.com zadat slevový kód V269 a získáte slevu 5,75 dolarů.

Specifikace sluchátek TWS-K2

Právě největší výhodou je, že se jedná o bezdrátová sluchátka. Určitě se k vám dostal velký trend AirPods sluchátek a jejich velké množství čínských alternativ. Tato sluchátka jsou na srovnatelné úrovni jako většina alternativ, ale navíc mají svůj vlastní originální design.

Sluchátka disponují Bluetooth technologií verze 4.1, takže můžete poslouchat hudbu až 10 metrů od svého zařízení. Jelikož jsou sluchátka bezdrátová, tak se s tímto faktem pojí samozřejmě i nutnost nabíjení. Sluchátka mají zabudovanou baterii o kapacitě 60 mAh, což by dle výrobce mělo vydržet pro 4 hodiny poslechu hudby. Pro nabíjení nemusíte do sluchátek zapojovat žádný kabel,  pouze je vložíte do dokovací stanice, která je součástí balení. Samotná dokovací stanice disponuje baterií o kapacitě 450 mAh, takže nepotřebujete nutně přístup k napájení.

Další výhodou je zabudovaný mikrofon, díky kterému lze sluchátka používat i jako handsfree, takže nemusíte při poslechu hudby nemusíte téměř nikdy vytahovat mobilní telefon z kapsy. Navíc mezi další funkce patří možnost ovládání přehrávače pomocí tlačítka na sluchátkách.

Pokud vás tato nabídka zaujala stačí navštívit e-shop Cafago.com a zakoupit si je za 15 dolarů (300 korun). Stačí jen při nákupu zadat slevový kód V269. Nabídka je však časově omezená, tak neváhejte příliš dlouho.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Na AliExpressu jsou levněji

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim