Instagram přichází s novými prázdninovými nástroji

Instagram přichází s novými prázdninovými nástroji
2017-12-20T11:30:29+02:00
• 20. 12. 2017

Máme tu čas prázdnin a s ním přichází i aktualizace funkcí aplikace Instagram, které vám umožní vytvořit ať už něco vtipného, tak i vskutku zajímavého. Pojďme se tedy podívat, jaké nové nástroje pro editaci fotek pro nás Instagram připravil.

Instagram: nové Superzoom efekty

Pokud jste si rádi hráli s efektem superzoom, obohacený o dramatickou hudbu, pro nahrávání zábavných videí, tak se v této aktualizaci dočkáte nových zvukových a zoomovacích efektů. Klepnutím na ikonu hudby stačí vybrat jednu z možností „Bounce”, „Beats” nebo „TV Show”. Ve fotoaparátu pod tlačítkem sloužícím pro nahrávání, hned vedle tlačítka „Boomerang”, naleznete nově funkci pod názvem „Superzoom”. Této novinky se dočkáme v několika následujících týdnech. 

Instagram: filtry pro obličej

I tyto filtry čekají nové přírůstky, které čítají rovnou tři. Všechny tři nové filtry budou v duchu Vánoc, zimy a celkově vánočních slavností – oslavte možnou příležitost s praskajícími balónky, obohacené o efekt konfet, vyzkoušejte nové vzhledy make-upu na dovolenou a nebo můžete svému kamarádovi poslat vámi nakreslené srdce na zasněženém a zamlženém skle. Vše, co stačí pro prozkoumání těchto nových filtrů udělat, je přetáhnout prstem doprava, otevřít fotoaparát a klepnout na ikonu tváře v pravém dolním rohu.

Instagram: samolepky

V příštích několika týdnech, jak jsem již zmiňoval, se v aktualizaci Instagramu nedočkáte pouze nových superzoom efektů a filtrů, ale také různorodých prázdninových sad samolepek ohledně Vánoc, chanuky a kwanzy. Ať už slavíte v prosinci zimu nebo léto, uvidíte také sadu sézónních nálepek. A aby toho nebylo málo, Instagram nám do balíčku s nálepkami přibalil ještě snadnější vyhledávání oblíbených emoji a nálepek pomocí klíčového slova. Pro někoho bohužel však v angličtině.

Instagram: barevné filtry

Pokud vlastníte telefon značky Apple, objevíte ve svém fotoaparátu také aktualizovanou sadu barevných filtrů. Jednoduše stačí stisknout ikonu fotoaparátu v levé horní části obrazovky, anebo jednoduše přejeďte prstem doprava. Po zachycení perfektního momentu opět přejeďte prstem doprava, tím objevíte nové barevné filtry, které můžete následně aplikovat a klepnutím na tlačítko „Další” se můžete se svým snímkem pochlubit svým přátelům.

Další informace ohledně následujícího instalačního balíčku můžete prozkoumat v centru nápovědy Instagram. Tato aktualizace je dostupná jako součást Instagramu verze 26.0 pro iOS v App Store a též pro Android v obchodě Google Play.

Zdroj: instagram-press.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jsem studentem 4. ročníku oboru informační technologie. Ve svém volném čase se věnuji psaní článků, kódování webů, vektorové grafice, občasnému hraní a hlavně své přítelkyni. Rád si pohraji i s hardwarem počítače, na který však nemám peníze.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat