reklama

Seznam.cz aktualizuje Email pro iOS, služby jsou nyní více provázané

Seznam.cz aktualizuje Email pro iOS, služby jsou nyní více provázané
2017-09-09T14:00:52+01:00
• 9. 9. 2017

Hlavní konkurent Google vyhledávače v České republice si pro nás opět přináší novou aktualizaci, a to pro mobilní iOS aplikaci. Aplikace Email od Seznam.cz se dočkala vylepšené podoby. Uživatelé nyní mohou využívat své účty pohodlněji a bez omezení v rozhraní pro mobilní telefony i tablety. Hlavní inovace se týká přímého prokliku na domovskou stránku Seznam.cz.

Hlavním smyslem této možnosti je lidem usnadnit přístup k veškerému obsahu domovské stránky. K novinkám se vyjádřil také samotný produktový manažer Seznam.cz Email, David Finger.

„Nová funkce lidem umožní pohodlnou cestu na domovskou stránku Seznam.cz jediným kliknutím. Rychle se tak dostanou přímo k obsahu, který je zajímá v jakémkoli okamžiku.“

Seznam.cz a provázané služby

Firma se podle všeho tak snaží navázat na fungování aplikace Seznam.cz, kde se uživatelé už nyní mohou díky jednomu kliku pohybovat mezi obsahem na domovské stránce a e-mailovou schránkou. Aplikace je dostupná již od tohoto týdne, najdete ji v App Storu a je ke stažení zcela zdarma.

„V současné době pracujeme i na dalších funkcích, které usnadní pohyb napříč službami společnosti Seznam.cz. Samozřejmostí je i připravovaná mobilní verze možnosti prokliku na domovskou stránku pro zařízení Android, která bude k dispozici v nejbližších měsících,“ dodává Finger.

Prozatím nevíme, kdy se podobné aktualizace dočkáme také na operačním systému Android. Podle slov Davida Fingera se jej dočkáme v nejbližších měsících. O dalších novinkách vás budeme informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. 

Zdroj: seznam.seznamblog.cz

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim