reklama

Geekbuying nabízí Xiaomi Mi Band 2 sponzorovaný článek

Geekbuying nabízí Xiaomi Mi Band 2 [sponzorovaný článek]
2017-09-09T13:55:19+01:00
• 9. 9. 2017
10

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Akce probíhá pouze několik dní, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2ten zakoupíte zde za 24,99 dolarů (což je v přepočtu asi 550 Kč). V nabídce jsou také další produkty značky Xiaomi se slevou až 70 %. 

Geekbuying nabízí několik Xiaomi telefonů, které jsou zlevněny o stovky dolarů. Navíc máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského skladu, díky čemuž se cena už nenavýší o poplatky.

Zakoupit také můžete třeba originální Xiaomi sluchátka za 5,99 dolaru. A nebo autonabíječku, díky které můžete svému telefonu dodat šťávu. Tu zakoupíte zde za 19,99 dolarů (v přepočtu asi 439 Kč). Veškeré zlevněné produkty najdete na Geekbuying.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Kostka

10. 9. 2017, 11:16
Android aplikace

To jsou komentáře, jako od nesvéprávných. Článek který prý skoro „nutí“ čtenáře ke koupi zboží :-) Článek který je „podvodni“, on ho snad někdo čte pod vodou ? :-) Pane jóó, je to obyčejná reklama, jasně označená, rozumný člověk, který nechce číst reklamu, se jí vyhne, ovšem je tu právě ten aspekt „rozumného člověka“ :-)

Vadim Semjonov

9. 9. 2017, 21:41

dotekomanie skoncila pro mne. takhle klamat sve odberatele. nevim kolik jim davaji za podvodni reklamu ale skoro „nutit“sve uzivatele aby kupovali neco 2x to uz je moc. nemluve o tom ze z portalu o mobilech atd se stal bulvarni portal propagujici klamnou reklamu.

Karel Čapka

VIP 9. 9. 2017, 22:53

Dobrý večer,

dejte nám ještě šanci. Na sponzorované články vám nechodí notifikace do aplikace, ani nejsou nijak speciálně propagovány. Inzerují u nás i jiné obchody než TomTop.

Pokud vám tyto sponzorované články nevyhovují, nemůžeme za to my, ale inzerent.

Díky.

Radim Stehlík

10. 9. 2017, 10:06

Co to je za nesmysl?
To že tu vydáváte naprosto nesmyslné články může inzerent?
Ono vlastně penize nesmrdí, takže proč bychom to sem nedali, že? Notifikace sice asi nechodí (nemám povoleno), ale když si sem člověk vleze tak musí listovat aby našel něco zajímavého a ne jen samé reklamy na zahraniční shopy s nehoráznými cenami.
Když se podívám zpětně, tak techto „super nabídek“ tu máte každý týden několik.

Přemysl Vaculík

VIP 10. 9. 2017, 11:01

Tyto články jsou řádně označeny, aby bylo jasné, že se jedná o reklamu. Dokonce je to patrné z nadpisu, to na jiných webech jen tak nenajdete.

Tyto články nám dovolují, abychom nemuseli zaplácávat každé volné místo na webu reklamou. Díky tomu také nemáme agresivní formu reklamy.

Je už na čtenáři, jestli rozklikne sponzorovaný článek nebo ne, ale není mu násilně vnucován.

Snažíme se v tomto být transparentní a je už jen na čtenáři, jestli využije nabídku nebo ne. Je celkem jasné, že sponzorovaný článek automaticky neznamená nejnižší cenu na trhu pro daný produkt.

Karel Čapka

VIP 10. 9. 2017, 12:14

Ano, za články odpovídá inzerent, nikoli vydavatel, takto je to v naší zemi právně nastaveno.

Petr Hroník

9. 9. 2017, 20:59
Android aplikace

To je vrchol, když tady několikrát do měsíce cpete klamnou reklamu, asi vám nestačí příjem za zrušení reklam v aplikaci a z reklam na stránkách.. Na gearbestu stojí mnohem méně než na Vámi propagovaném obchodě..

Karel Čapka

VIP 9. 9. 2017, 22:49

Dobrý den,

Gearbest u nás inzeruje taktéž. Třeba teď jsou podzimní slevy. :)

Nebojte se, polepšíme se. :)

Michal V.

9. 9. 2017, 16:46

Velké klamání lidí!! Po tomto náramku jsem koukal cca 3 měsíce zpět a beze slevy stál pár dolarů přes 20 dolarů! Stránku dotekomanie jsem měl velice rád, ale během měsíce máte tuhle „akci‘ už podruhé a přestává se mi to líbit!!
Pro porovnání ceny si lidé můžou najít stejně zboží na Aliexpressu :-)

Radim Stehlík

9. 9. 2017, 14:33

To je neuvěřitelný, jak se klamou lidi. Abych pravdu řekl, tak z tohoto obchodu bych si zřejmě nekoupil ani ťuk.
Standardně se u nás náramek prodává kolem 900,- CZK
V akci jsem jej koupil v obchodě, který nedávno získal punc „oficiálního distributora“ za 650,-
Ale tady budete tvrdit 1450,-
Kolik vám za to platí?????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim