reklama

Coolpad Splatter – levný základ s Alexou od Amazonu

Coolpad Splatter – levný základ s Alexou od Amazonu
2017-09-08T19:00:33+02:00
• 8. 9. 2017

Uspokojit poptávku po levných a méně vybavených telefonech se rozhodla společnost Coolpad. Ta právě za pomoci obchodu Amazon začala prodávat model Splatter. Už na první pohled jde o základní zařízení zaměřené na nenáročné uživatele, čemuž také přizpůsobili konečnou prodejní cenu. Příjemným oživením je přítomnost hlasové asistenty Alexa od Amazonu, kterou čínský výrobce nerozebírá nijak do hloubky.

V přední části zaujímá místo 5,5palcový IPS displej s HD rozlišením, pod nímž běží osmijádrový procesor Snapdragon 435 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz a 2GB operační paměť RAM. V základu je k využití 16GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Zatímco vpředu čeká 5megapixelová kamerka, tak zadní část si vysloužila 8megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou.

Při životě jej bude udržovat baterie s kapacitou 2 500 mAh. Softwarovou stránku obstarává systém Android ve verzi 7.0 Nougat. Mezi ostatními specifikacemi také narazíte na podporu sítí 4. generace, funkce GPS, A-GPS, Bluetooth 4.2 nebo WiFi 802.11 b/g/n. Prodejní cena přes Amazon startuje u hranice 139,99 dolarů, což po přepočtu je 3 061 Kč bez daně.

Zdroj: coolpad.us

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat