reklama

Apple Music Festival byl nečekaně ukončen, přesně po desetiletém výročí

Apple Music Festival byl nečekaně ukončen, přesně po desetiletém výročí
2017-09-10T09:47:19+01:00
• 9. 9. 2017

Společnost Apple před několika dny potvrdila ukončení Apple Music Festival. Slavný festival skončil po desetiletí. S informací mimo jiné přišla firma Music Business Worldwide.

Apple Music Festival, do roku 2015 známý jako iTunes Festival, byl každoročně bezplatnou koncertní sérií, na které bylo možné vidět jedny z nejlepších umělců a kapel na světě. Na Apple Music Festivalu se například objevil Elton John, Coldplay, Justin Timberlake, Ozzy Osbourne, Florence + The Machine, Pharrell Williams, či dokonce i samotný Usher v Roundhouse, Londýně.

Dalšími pozoruhodnými umělci po desetileté historii festivalu byli Amy Winehouse, John Legend, Snow Patrol, David Guetta, Paul Simon, Calvin Harris, Ellie Goulding, Jack Johnson, Katy Perry, Lady Gaga, Linkin Park, Arctic Monkeys, Paramore, Alicia Keys, Adele, Bruno Mars, Kings of Leon a Ed Sheeran. 

Roundhouse již rozeslalo několik e-mailů, které potvrzují, že Apple Music Festival se v tomto roce konat nebude. Festivaly byly vždy vysílány živě. Nově od roku 2015 jej Apple vysílal prostřednictvím služby Apple Music. Občané Spojeného království pak měli možnost vyhrát několik vstupenek.

Apple se prozatím k celé situaci veřejně nevyjádřil. Není tedy jasné, proč k ukončení Apple Music Festivalu vůbec došlo. O dalších informacích vás budeme informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim