reklama

Vyhrajte se softwarem na obnovu dat EaseUS skvělých 700 Kč sponzorovaný článek

Vyhrajte se softwarem na obnovu dat EaseUS skvělých 700 Kč [sponzorovaný článek]
2017-08-07T16:50:18+01:00
• 7. 8. 2017

Společnost na záchranu dat EaseUS slaví své třinácté výročí. K této události si připravila zajímavou nabídku svých produktů s velkými slevami a navíc si připravila soutěž o ceny v podobě finančního ohodnocení. Nejenže můžete získat některý z jejich produktů zadarmo, tak si můžete i další vychytávky pořídit s padesátiprocentní slevou. A navíc máte i soutěž o finanční odměnu.

EasyUS 13th anniversary

Ceny v hodnotě 5 až 30 dolarů

EaseUS je společnost, která se postará o vaše data. EaseUs vyrábí tzv. data recorvery programy, které zachrání vaše data, pokud si je omylem smažete, nebo se vám ztratí z počítače. Mají verzi jak pro systém Windows, tak pro MacOS. A dokonce i pro Android tak pro iOS. Navíc se zabývají i zálohou dat, abyste předešli zbytečné ztrátě informací. Dále nabízí i programy na rozdělování disků na počítači či na optimalizaci systému. A jelikož EaseUS slaví své třinácté narozeniny, rozhodla se pro všech svých šest miliónů klientů, i pro to ty nové, kteří firmu doposud neznají, uspořádat menší oslavu.

Jsou pro vás připraveny celkem tři akce. Prvně máte možnost zatočit si třikrát kolem štěstí. A pokud se na vás usměje štěstí, vyhrajete jednu plnou verzi programu zcela zdarma. Ve hře jsou tyto programy:

  • EaseUS EverySync Pro
  • EaseUS MobiSaver for iPhone Pro
  • EaseUS MobiSaver for Android Pro
  • EaseUS Todo PCTrans Pro
  • EaseUS Partition Master Pro 11.10

Dále na vás čeká sleva padesáti procent na tyto dva programy: EaseUS Data Recovery Wizard Pro a EaseUS Todo Backup Home.

Jako poslední akce je možnost vyhrát finanční odměnu. Stačí pouze vytvořit meme, kde bude nějakým způsobem zmíněn produkt od společnosti EaseUS spolu s přáním ke 13. narozeninám. Čím krásnější obrázek bude, tím větší šance na výhru. O výhercích rozhodnou samotní účastníci, protože pro ten nejlepší obrázek se hlasuje a kdo získá nejvíce hlasů, vyhrává. Po vytvoření obrázku ho stačí zaslat na e-mail: phoebe@easeus.com a pak už jen sbírat hlasy. Obrázek s nejvíce hlasy obdrží na PayPalový účet 30 dolarů (650 Kč), dva druhé nejlépe ohodnocené obrázky obdrží po 15 dolarech (330 Kč) a tři třetí místa obdrží po 5 dolarech (110 Kč).

EaseUS 13th anniversary

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim