reklama

Na videu z továrny spatřen iPhone 8 s TouchID na zádech

Na videu z továrny spatřen iPhone 8 s TouchID na zádech
2017-08-22T19:46:10+02:00
• 22. 8. 2017
1

Posledních několik týdnů se předpokládalo, že čtečka otisků prstů TouchID pravděpodobně v iPhonu 8 vůbec nebude integrovaná. Před tím se hovořilo o její integraci do displeje, to se ale také s největší pravděpodobností nestane. Právě uniklé video totiž ukazuje její umístění na zádech a to přímo v logu výrobce.

Nové video zveřejněné na serveru Weibo nám ukazuje testování TouchID v továrně dodavatelů Applu. Konkrétně můžeme vidět dělníka, který vloží iPhone 8 do zařízení, pak přiloží prst na jablíčko na zádech a po pár vteřinách vidíme úspěšné dokončení testu. Stanice na, které probíhá test, se jmenuje „Mesa“, což je kódové značení Applu právě pro TouchID. O tom, že se jedná o iPhone 8 asi není moc pochybností vzhledem k vertikálně umístěným čočkám fotoaparátu.

Nyní se tak nabízí otázky, zda je video vůbec pravé a je na něm skutečný iPhone 8? Nebo se jedná o starší video, kde je nějaký prototyp? A nebo je opravdu pravé a TouchID bude v jablíčku na zádech? Odpověď se dozvíme asi až při představení. To se má konat již na začátku září.

Zdroj: bgr.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Martin Jeřábek

22. 8. 2017, 21:48

Akorát že se nedotýká na logo Jabka ale kusek níž.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat