reklama

iPhone 8 pravděpodobně dorazí v nové barvě Blush Gold

iPhone 8 pravděpodobně dorazí v nové barvě Blush Gold
2017-08-17T08:45:38+01:00
• 17. 8. 2017

Začátkem tohoto měsíce se na internetu začaly objevovat takzvané fiktivní modelové obrazy, a to především na zahraničním microblogském webu Weibo. Stejnojmenný web nyní zveřejnil informaci, že nový iPhone 8 dorazí hned ve třech barvách.

Podle serveru Weibo by se mělo jednat nejen o klasickou černou a bílou barvu, ale také o zcela novou kolekci pod názvem „champagne gold“ (ve volném překladu šampaňské zlato). Na oko vypadající měděné barvy tak mají nahradit současné růžové varianty.

Na druhou stranu, během tohoto víkendu se do spekulací vložil také mobilní „leaker“ Benjamin Geskin, který na svém oficiálním twitterovém účtě sdílel informaci pocházející přímo od zaměstnance Foxconnu. Podle něj bude nová barevná varianta označována jako „Blush Gold“. Navíc bude barva „Blush Gold“ dodávána pouze s 64 a 128 GB vnitřním úložištěm.

V současné době Apple nabízí svou vlajkovou loď iPhone 7 v černé, stříbrné, zlaté a růžovo-zlaté variantě. Zákazník si navíc u těchto barev může vybírat z poměrně široké nabídky kapacit, včetně 32, 128 a 256 GB. „Prémiová“ varianta Jet Black je omezena na 128 a 256 GB vnitřní úložiště.

Velmi známý a spolehlivý analytik Ming-Chi Kuo uvedl, že všechny iPhony představeny v roce 2017 budou k dispozici v černé, stříbrné a zlaté barvě. Ve svých zprávách se však nikdy nezmínil o měděných barvách. Je tedy velmi obtížné posoudit, zda s novou barevnou kolekcí můžeme počítat, či nikoliv.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim