reklama

Geekbuying: veškeré Xiaomi produkty se slevou až 50 %! sponzorovaný článek

Geekbuying: veškeré Xiaomi produkty se slevou až 50 %! [sponzorovaný článek]
2017-08-21T10:30:53+01:00
• 21. 8. 2017
2

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například bezdrátový reproduktor Xiaomi Square Boxten zakoupíte zde za 18,99 dolarů (což je v přepočtu asi 417 Kč) – z původních 40 dolarů. V nabídce jsou také další produkty značky Xiaomi za sníženou cenu.

Geekbuying nabízí několik Xiaomi telefonů, které jsou zlevněny o stovky dolarů. Navíc máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského skladu, díky čemuž se cena už nenavýší o poplatky.

Zakoupit také můžete třeba externí baterii o kapacitě 20 000 mAh za 34,99 dolaru. A nebo robotický vysavač, který můžete ovládat aplikací v telefonu. Ten zakoupíte zde za 259 dolarů (v přepočtu asi 5 999 Kč). Další zajímavou koupí může být například také Xiaofang smart ip camera, a to za 19 dolarů (asi 475 Kč). Veškeré zlevněné produkty najdete na Geekbuying.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Marek Mašek

21. 8. 2017, 21:33

Pořád tady děláte falešné reklamy na Geekbuying, jaké mají slevy. Přitom ty zařízení ve slevě vůbec nejsou. Prodávají je za stejnou cenu jako ostatní prodejci, takže podvod.

Karel Čapka

VIP 22. 8. 2017, 23:30
Android aplikace

Za obsah reklamy dle českého zákona neručí vydavatel, ale zadavatel. Tedy my s tím nemůžeme nic udělat.

ale jestli chcete, podívejte se na slevy na TomTop, o kterých též píšeme :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim