reklama

Xiaomi neuhlídalo nový Redmi Note 5A

Xiaomi neuhlídalo nový Redmi Note 5A
2017-08-21T10:00:09+02:00
• 21. 8. 2017

Poslední informace ke dříve vzpomínanému modelu Redmi Note 5A (MDE6) od společnosti Xiaomi se rozrůstají o další hrstku přesnějších specifikací. Čínský výrobce podle posledních zpráv zahájí jeho oficiální představení v následujících dnech, takže můžeme mít k dispozici již finální podobu telefonu. Zařízení má navíc dorazit až ve čtyřech provedení, která se budou od sebe lišit hlavně v hardwarové sestavě.

Redmi Note 5A získá 5,5palcový displej a dle varianty HD nebo Full HD displej. Následují různé verze u hardwaru, kde se asi objeví některý čtyřjádrový a osmijádrový procesor od Qualcommu. Padají zmínky jako osmijádrový Snapdragon 625 či čtyřjádrový Snapdragon 425. K tomu připojí operační paměť RAM v rozmezí 2 – 4 GB a 16 – 32GB úložiště. Velikost baterie bude pouhých 3 080 mAh, což může mít výrazný vliv na celkovou výdrž.

Do zadní části u základní verze přijde 13megapixelový fotoaparát (vpředu 5 MPx) a vyšší model nabídne 16 megapixelový senzor (vpředu 13 MPx). U obou se ukáže snímač otisků prstů, systém Android v předinstalované verzi 7.1 Nougat skrytý pod vlastní nadstavbou MIUI, nebo dokonce 8 barevných provedení. Prodejní cena u nejnižší konfigurace v přepočtu vyjde na 3 320 Kč, přičemž tisková konference proběhne už 21. srpna.

Zdroj: playfuldroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim