reklama

Yu Yunique 2 – stále v průměru a již bez Cyanogenu (LineageOS)

Yu Yunique 2 – stále v průměru a již bez Cyanogenu (LineageOS)
2017-07-28T17:15:03+02:00
• 28. 7. 2017

První generace modelu Yunique nenaplnila velká očekávání se systémem Cyanogen OS nebo nízkou prodejní cenou na pospas průměrným specifikacím, a proto až po dlouhých dvou letech přichází jejich druhý pokus. Společnost Yu Mobile vlastněná indickým gigantem Micromax v těchto dnech uvádí na mobilní trh telefon s označením Yunique 2, který bude uživatelům opět sloužit spíše jen pro základní potřeby.

Yunique 2 charakterizuje větší úhlopříčka displeje, kvalitnější fotoaparát, prodloužená výdrž baterie či nové aplikace v samotném základu. Přední panel zabírá 5palcový displej s HD rozlišením a 5megapixelová kamerka. Uvnitř se zabydlel čtyřjádrový procesor MT6737 od MediaTeku běžící pod taktovací frekvencí 1,3 GHz, 2GB operační paměť RAM a interní paměť o velikosti 16 GB. Ta je rozšiřitelná paměťovou microSD kartou o dalších 64 GB.

Konstrukce zařízení měří 145 x 72,7 x 9,15 mm při hmotnosti 159 gramů. Seznam specifikací uzavírá 2 500mAh baterie, 13megapixelový senzor fotoaparátu a systém Android ve verzi 7.0 Nougat. V hlavním menu například naleznete aplikaci Truecaller pro lepší identifikací volajících. Prodejní cena vychází okolo 93 dolarů (tj. cca 2 070 Kč bez daně), přičemž k dispozici budou dvě barevné varianty – Coal Black, Champagne.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim