reklama

Yu Yunique 2 – stále v průměru a již bez Cyanogenu (LineageOS)

Yu Yunique 2 – stále v průměru a již bez Cyanogenu (LineageOS)
2017-07-28T17:15:03+01:00
• 28. 7. 2017

První generace modelu Yunique nenaplnila velká očekávání se systémem Cyanogen OS nebo nízkou prodejní cenou na pospas průměrným specifikacím, a proto až po dlouhých dvou letech přichází jejich druhý pokus. Společnost Yu Mobile vlastněná indickým gigantem Micromax v těchto dnech uvádí na mobilní trh telefon s označením Yunique 2, který bude uživatelům opět sloužit spíše jen pro základní potřeby.

Yunique 2 charakterizuje větší úhlopříčka displeje, kvalitnější fotoaparát, prodloužená výdrž baterie či nové aplikace v samotném základu. Přední panel zabírá 5palcový displej s HD rozlišením a 5megapixelová kamerka. Uvnitř se zabydlel čtyřjádrový procesor MT6737 od MediaTeku běžící pod taktovací frekvencí 1,3 GHz, 2GB operační paměť RAM a interní paměť o velikosti 16 GB. Ta je rozšiřitelná paměťovou microSD kartou o dalších 64 GB.

Konstrukce zařízení měří 145 x 72,7 x 9,15 mm při hmotnosti 159 gramů. Seznam specifikací uzavírá 2 500mAh baterie, 13megapixelový senzor fotoaparátu a systém Android ve verzi 7.0 Nougat. V hlavním menu například naleznete aplikaci Truecaller pro lepší identifikací volajících. Prodejní cena vychází okolo 93 dolarů (tj. cca 2 070 Kč bez daně), přičemž k dispozici budou dvě barevné varianty – Coal Black, Champagne.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim