Xiaomi Mi 6 nyní až s 9000mAh baterií

Xiaomi Mi 6 nyní až s 9000mAh baterií
2017-07-24T13:17:21+02:00
• 24. 7. 2017
2

Čínský prodejce TaoBao nelenil a připravil pro všechny vlastníky rozšíření nového top modelu Xiaomi Mi 6. Současná základní verze telefonu nabídne 3350 mAh baterii, která vám při běžném používání vydrží jeden den. Obchod TaoBao však nabízí přídavné baterie, které nabídnou mnohonásobně více energie na více dní.

TaoBao je pouze obchod, obdobně jako známý AliExpress. Za výrobou přidaných baterií nestojí samotné Xiaomi, ale prodejce na TaoBao s názvem Guo electrician. Nabízeny jsou ke koupi celkem tři varianty: 6700 mAh rozšíření za přibližně 750 Kč, 7000 mAh rozšíření za přibližných 850 Kč a 9000 mAh varianta za 1100 Kč. Pro přidělání přídavné neoriginální baterie je nutné pomocí speciálního nástroje prvně oddělat originální zadní kryt a na něj pak nasadit kryt nový, který má vydutá záda, v nichž se skrývá baterie ve vámi zvolené velikosti.

Na videu jsou další snímky přídavné baterie k Xiaomi Mi 6 (do času 0:45). Pro všechny zájemce je zde připraven odkaz, kde je možné si přídavnou baterii zakoupit. Pokud neumíte čínsky, stačí použít Google Překladač a celá stránka bude přeložena do vámi zvoleného jazyka.

Zdroje: gizchina.com, translate.google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

David Pastirik

25. 7. 2017, 7:40

„Pokud neumite cinsky“????????????

Karel Čapka

VIP 25. 7. 2017, 8:15

Ano. Stránka totiž nenabízí jazykovou mutaci, proto si ji buď musíte přečíst v originálním jazyce, nebo využít služeb Překladače, který celou stránku přeloží.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat