reklama

Moto M2 nabídne 4,6palcový displej

Moto M2 nabídne 4,6palcový displej
2017-07-07T08:22:36+01:00
• 7. 7. 2017

SAMSUNG CSC

1

Ke konci minulého roku byla představena novinka Moto M (recenze). Písmeno M v tomto případě znamená „metal“ (kov). Oproti jiným modelů řady Moto nabízí absolutně čistý Android bez jakýchkoliv ikonických funkcí. Ve výbavě najdeme Mediatek, přičemž majitelé museli oželet NFC. Dle dostupných informací se připravuje druhá generace, který by měla být značně odlišná.

Původní model nabízí 5,5palcový displej, přičemž novinka by měla disponovat 4,6palcovým zobrazovacím panelem s minimálními postranními rámečky. Rozlišení by mělo být zachováno (Full HD). Co se týče výkonu, měli bychom v útrobách opět najít procesor od Mediateku. Benchmark prozrazuje, že se bude jednat o Helio P10 nebo Helio P15. Některé zdroje hovoří o použití Helio P20. Pravděpodobně bude k dispozici více variant, jenž zamíří na různě trhy.

Dále ve specifikacích najdeme 4 GB RAM, minimálně 32GB úložiště a dokonce by měla být dostupná verze s NFC.  Baterie bude větší o 50 mAh, tedy 3100 mAh. Co se týče foťáků, měl by být zachován počet megapixelů na obou stranách (16 MPx na zadní straně, 8 MPx na přední straně). Spekulace naznačují, že budou poskytovat lepší výsledky za zhoršených světelných podmínek.

Zatím nevíme, kdy by mohlo dojít k uvedení, ale nabízí se nadcházející veletrh IFA v Berlíně v září.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

wil hermes

9. 7. 2017, 8:49
Android aplikace

zajímavý tah, jsem zvědavý, co to nakonec bude. bohužel to ale spíše zatím svědčí o absenci konceptu

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim