reklama

LG V30 prošlo dalším testováním

LG V30 prošlo dalším testováním
2017-07-22T10:15:42+01:00
• 22. 7. 2017

O chystaném modelu V30 od společnosti LG se toho napsalo již hodně, ale ani po zveřejnění oficiálního data představení nepřestávají zahraniční zdroje informovat o bližších specifikacích. Další nový díl do skládačky přináší benchmark Geekbench, kde telefon s označením LGE LG-H932PR prošel testováním a pochopitelně za sebou zanechal stopy. Jihokorejský výrobce bude muset přinést jen to nejlepší, aby se ukázal před místním konkurentem Samsungem.

Konečný výsledek v benchmarku potvrzuje přítomnost osmijádrového procesoru Snapdragon 835 od Qualcommu běžící na taktovací frekvenci 1,9 GHz a operační paměť RAM o velikosti 4 GB, což je pomalu zarytý standard u zařízení v nejvyšší řadě. Displej zabere 5,7 Full Vision OLED displej s poměrem stran 18:9, interní úložiště zvládne pojmout 64 GB uživatelských dat nebo výdrž bude asi určovat 3 200mAh baterie.

Záda mají obsadit dva senzory fotoaparátů a celá konstrukce potěší zvýšenou odolností podloženou certifikací IP68. Testovaný model měl v sobě obsažen systém Android ve verzi 7.1.2 Nougat. Dále nemá chybět například podpora bezdrátového nabíjení. Pozvánka na 31. srpna naznačuje, že právě v Berlíně během tradičního veletrhu IFA dojde k úplně prvnímu odhalení ze strany výrobce.

Zdroj: browser.geekbench.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim