reklama

LG V30 prošlo dalším testováním

LG V30 prošlo dalším testováním
2017-07-22T10:15:42+02:00
• 22. 7. 2017

O chystaném modelu V30 od společnosti LG se toho napsalo již hodně, ale ani po zveřejnění oficiálního data představení nepřestávají zahraniční zdroje informovat o bližších specifikacích. Další nový díl do skládačky přináší benchmark Geekbench, kde telefon s označením LGE LG-H932PR prošel testováním a pochopitelně za sebou zanechal stopy. Jihokorejský výrobce bude muset přinést jen to nejlepší, aby se ukázal před místním konkurentem Samsungem.

Konečný výsledek v benchmarku potvrzuje přítomnost osmijádrového procesoru Snapdragon 835 od Qualcommu běžící na taktovací frekvenci 1,9 GHz a operační paměť RAM o velikosti 4 GB, což je pomalu zarytý standard u zařízení v nejvyšší řadě. Displej zabere 5,7 Full Vision OLED displej s poměrem stran 18:9, interní úložiště zvládne pojmout 64 GB uživatelských dat nebo výdrž bude asi určovat 3 200mAh baterie.

Záda mají obsadit dva senzory fotoaparátů a celá konstrukce potěší zvýšenou odolností podloženou certifikací IP68. Testovaný model měl v sobě obsažen systém Android ve verzi 7.1.2 Nougat. Dále nemá chybět například podpora bezdrátového nabíjení. Pozvánka na 31. srpna naznačuje, že právě v Berlíně během tradičního veletrhu IFA dojde k úplně prvnímu odhalení ze strany výrobce.

Zdroj: browser.geekbench.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim