Samsung Galaxy Note 8 bude dražší než Galaxy S8

Samsung Galaxy Note 8 bude dražší než Galaxy S8
2017-06-27T06:59:06+02:00
• 27. 6. 2017
1

Loni Samsung doslova pohořel při představení modelu Note S7. Nyní se Samsung rozhodl předělat onen špatný model Note 7 a nazvali ho Note FE. Co k tomu jihokorejskou společnost vedlo, není zřejmé. Je však jasné, že předělaný model FE přijde ještě před představením modelu Note 8. Ten však nepříjemně překvapí vysokou cenou.

Všichni zájemci i samotná firma plně věří v to, že chystaný Note 8 bude našlapaná novinka. Měl by disponovat procesorem Snapdragon 835 se 6 GB RAM spolu se 6,3″ obrazovkou s novým Inifite (nekončícím) displejem. Dále by měl mít i S-Pen a též by měl mít propojitelný s DEX. Fotoaparát by měl být prvním telefon od Samsungu disponujícím duální kamerou. Hlavní kamerka, nikoli ta ostřící, by měla mít 12 MPx. Čočky fotoaparátu spolu s bleskem by měly být uspořádány horizontálně. Nasvědčuje tomu i fotografie propagačních materiálů.

Baterie by měla mít kapacitu, dnes již pouhých 3300 mAh. Samozřejmostí bude i rychlonabíjení. Nejvíce překvapující však bude cena, která by měla startovat 999 eurech, což je v současnosti přes 26 tisíc korun českých.

Zdroje: 9to5google.com, twitter.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Tak abych si to shrnul tak že poměr stran displeje 18,5:9 (ořezané videa co jsou 16:9 včetně YouTube) velikost mi nevadí, malá kapacita baterie natož jak bude mobil velký a výkonný, čtečka otisků zřejmě zase vzadu a cena už moc vysoko tak že můj výsledek je zřejmí můj starý Note 3 se mnou ještě nějakou dobu zůstane nebo počkám jestli jiní výrobci předvedou něco co se vyrovná ale bez negativ co jsem vypsal. Pokud by někdo chtěl říct to že Note 3 čtečku nemá tak na co si stěžuji no moje představa začít s telefonem co ji má ve předu je velká proto furt čekám S série mají malý displeje.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat