reklama

Leagoo T5 nabízí kvalitní systém duálního fotoaparátu sponzorovaný článek

Leagoo T5 nabízí kvalitní systém duálního fotoaparátu [sponzorovaný článek]
2017-06-27T06:41:25+01:00
• 27. 6. 2017

Leagoo T5 je to nejlepší, s čím letos tento čínský výrobce přišel. Pyšnit se může kromě celkově dobré výbavy zejména povedeným fotoaparátem. Na zádech máme duální fotoaparát, s hlavním 13MPx senzorem od SONY a sekundárním 5MPx od OV. Oba se vzájemně doplňují a dokáží společně vykouzlit nádherné snímky s mnoha efekty.

Hlavní výhoda spočívá v extra širokém záběru a velkému 1/3.06″ senzoru. Fotografie při horším osvětlení tak lépe vyniknou. K dispozici je dále třeba Portrait Mode, ten nabízí bokeh efekt s krásně rozostřeným pozadím a detailně prokresleným hlavním objektem, který lépe vynikne.

Selfie kamerka od OV má 13 MPx a díky tomu budou vaše selfie o poznání lepší než doposud. Podíl na tom má i software a několik šikovných filtrů. Telefon dále může zaujmout 5,5″ FullHD displejem, 4 GB RAM, 64GB úložištěm, 3000mAh baterií či výkonným osmijádrovým procesorem. Telefon bude možné zakoupit za méně než 200 dolarů a pokud se zaregistrujete pro novinky na email, dostanete navíc slevu 50 dolarů, což se vyplatí.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim