reklama

Gboard klávesnice získává novinku v rámci beta programu

Gboard klávesnice získává novinku v rámci beta programu
2017-06-01T07:13:10+01:00
• 1. 6. 2017
3

Ke konci minulého roku se z Google klávesnice stala aplikace Gboard. Od té doby získala několik novinek, přičemž naposledy jsme se dočkali lepších možností kopírování. Kromě stabilní verze je k dispozici také beta program, v rámci kterého byla nyní vydána nová verze nabízející dvě novinky.

V první řadě bylo upraveno samotné zobrazování vyhledaných výsledků. Nyní se vám zobrazí karty, mezi kterými se lze posouvat horizontálně. Každá karta má v dolní části dvě tlačítka – jedním lze přímo sdílet do textového pole, druhým lze výsledek otevřít v internetovém prohlížeči.

Další novinka se ukrývá v možnosti vkládání emoji. Stále je zachována původní nabídka, ale v rámci lišty pro vyhledávání si lze všimnout, že přibyla ikona s Tužkou. Pakliže na ni kliknete, budete moci nakreslit emoji a klávesnice nabídne relevantní výsledky.

Vyhledávání je rychlé a pravděpodobně podpořené strojovým učením nebo nějakou podobnou technikou. Pakliže si chcete otestovat výše zmíněné novinky, musíte se stát členy beta programu, nebo můžete stáhnout instalační balíček z odkazu níže.

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko

logo-app Gboard – klávesnice od Googlu Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Michal Motyčka

1. 6. 2017, 13:05

Pribude taky treba napoveda v klavesnici pri vyhledavani v google chrome, ktera do ted stale a naprosto nepochopitelne chybi?

„…klávesnice získává novinka…“
Já nerozumět řeči vašeho kmene.

Čte autor po sobě text? Alespoň titulek.

Přemysl Vaculík

VIP 1. 6. 2017, 12:56
Android aplikace

Díky za upozornění.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim