reklama

Amazon Dash Wand – chytrá čtečka k lednici s Alexou

Amazon Dash Wand – chytrá čtečka k lednici s Alexou
2017-06-24T09:25:24+02:00
• 24. 6. 2017

Společnost Amazon rozhodně nespí na vavřínech a přináší do oficiálního prodeje další vychytávku zapadající mezi chytré doplňky pro domácnosti. Tentokrát se jedná o novinku s názvem Dash Wand, která by v budoucnu mohla být nezbytným příslušenstvím u každé lednice. Zařízení najde momentálně uplatnění spíše třeba v restauracích, ale můžou se najít i jednotlivci či rodiny, co tuto věc využijí v praktickém životě.

 a.

Amazon Dash Wand je malá magnetická hůlka, která vám pomůže objednat věci pro každodenní použití z vaší lednice a také zároveň umí hlídat konec jejich trvanlivosti. Celý princip funguje na čtečce čárových kódů a uvnitř skryté asistence Alexa. Stačí naskenovat čárový kód, produkt se vám automaticky přidá do nákupního košíku a nakonec po stisku tlačítka vše uzavřete za pomoci Alexy.

Pokud zrovna nemáte co nakupovat, tak hůlka funguje jako většina zařízení ze série Echo. Nedělá mu problém si zjistit recept, objednat jídlo pro rychlé doručení nebo třeba upravit intenzitu světel ve vašem domě. Amazon stanovil cenu na 20 dolarů (tj. cca 472 Kč). Po přidání čtečky Dash Wand ke svému účtu u Amazonu, dostanete kredit na další nákup ve výši 20 dolarů, takže celou čtečku máte v podstatě zdarma.

Zdroj: amazon.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim