reklama

Nový iPad s novým designem má být představen již za pár týdnů

Nový iPad s novým designem má být představen již za pár týdnů
2017-05-14T10:31:54+01:00
• 15. 5. 2017

O novém iPadu s úhlopříčkou 10,5 palce se spekulovalo především na začátku roku a předpokládalo se jeho představení na jaře. Jelikož však představen nebyl, spousta lidí si myslela, že přijde tedy na podzim. Jenže nakonec má být dle posledních informací od analytika KGI představen již za pár týdnů na vývojářské konferenci WWDC.

Přitom právě na WWDC bývá poslední roky představován pouze software, jako třeba nová verze iOS. Nový iPad s úhlopříčkou 10,5 palce má v první řadě nabídnout zcela nový bezrámečkový design. Má nabídnout tělo velikosti současného iPadu Pro 9,7″. Pravděpodobně novinka převezme jeho pozici a bude podporovat Apple Pencil. Možná to také bude první iOS zařízení bez home buttonu. Hnacím motorem bude pravděpodobně řešení v podobě procesoru Apple A10X.

Krom toho má být představen také Siri reproduktor, ale o tom jsme vás již informovali před pár dny. Uvidíme, čeho se nakonec dočkáme. S jistotou můžeme hovořit pouze o iOS 11, watchOS 4, macOS 10.13 a tvOS 11. Rozhodně tak sledujte tiskovou konferenci WWDC, která se bude konat 5. června v 19 hodin našeho času.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat