reklama

Novinka Honor Band A2 získala displej oproti předchůdci

Novinka Honor Band A2 získala displej oproti předchůdci
2017-05-23T19:41:56+01:00
• 23. 5. 2017

Minulý rok Honor uvedl na trh fitness náramek Honor Band A1, který měl konkurovat zejména Xiaomi MiBand. Nyní jsme se dočkali druhé generace, která přináší navíc jednu podstatnou novinku – displej.

Honor Band A2 disponuje dotykovým PMOLED panelem s úhlopříčkou 0,96 palců. Ten bude zejména zobrazovat čas, datum, stav baterie, fitness hodnoty a také notifikace a další informace ze smartphonu. Proprietární systém náramku podporuje mobily se systémy Android 4.4+ a iOS 8+.

Další podstatnou novinkou je senzor srdečního tepu, který u původního modelu chyběl. Všemu dodává energii baterie o kapacitě 95 mAh. Výrobce uvádí, že zařízení vydrží na jedno nabití 9 dnů, přičemž v pohotovostní režimu se dá dosáhnout až 18 dnů. Konektivita je zajišťována technologií Bluetooth 4.2.

Honor Band A2 má certifikaci IP67, bohužel to neznamená, že byste s ním měli plavat. Jedná se tak jen o základní fitness náramek. Cena byla stanovena na 199 juanů, což je v přepočtu 680 Kč. Zatím nevíme, kdy se novinka dostane na český trh.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim