reklama

Honor Band A1 jako konkurence pro MiBand?

Honor Band A1 jako konkurence pro MiBand?
2016-05-11T07:45:19+01:00
• 11. 5. 2016

Včera jsme se dočkali představení nového smartphonu Honor V8, přičemž došlo na uvedení také Honor Band A1. Jedná se o fitness náramek, který bude zejména lákat na svou jednoduchost a prodejní cenu. Základní model přijde na 99 juanů, což je v přepočtu 360 Kč. Existuje i luxusnější verze nabízející kožené pásky, ta přijde na 199 juanů (725 Kč).

Honor Band A1

Honor Band A1 nabízí základní měření sportovních aktivit, přičemž započítává i spotřebované kalorie, případně dokáže sledovat i kvalitu spánku. V sobě má taktéž zakomponovaný UV senzor. Band A1 neobsahuje displej, budete si muset vystačit s notifikační diodou a vibracemi.

Honor Band A1

Oficiálně podporuje propojení se systémy Android a iOS. Konektivita je zajišťovaná technologií Bluetooth 4.2 a obsahuje také microUSB pro nabíjení. Kapacita baterie je pouze 70 mAh, ale výrobce slibuje výdrž 28 dnů. Pro výrobu byl použit kov a hmotnost je pouhých 20 gramů (bez pásku). Nezapomnělo se na ochranu proti vodě a prachu – certifikace IP57.

Svými parametry může například konkurovat Xiaomi MiBand. Novější model MiBand 1S navíc nabízí senzor srdečního tepu. V prospěch Honor Band A1 může hrát jeho design. Oficiální dostupnost je nahlášena na 25. května v Číně. Zatím nemáme informace o možné dostupnosti u nás.

HEUREKAXiaomi MiBand 1S na Heureka.czXiaomi MiBand 1SCena od 650 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

HEUREKAXiaomi MiBand na Heureka.czXiaomi MiBandCena od 470 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim