reklama

John McAfee Phone – vrchol softwarové ochrany

John McAfee Phone – vrchol softwarové ochrany
2017-05-06T09:30:50+01:00
• 6. 5. 2017
3

Antivirový program McAfee od známého programátora Johna McAfee si našel spoustu způsobů, jak se dostat ke konečnému uživateli. Následně antivir odkoupil Intelu. Sám zakladatel si našel další velkou výzvu, chce vytvořit „inteligentní telefon“, který již oficiálně ukázal na vlastním fanouškovské Facebook stránce. Podle jeho prvních slov má jít o nejodolnější zařízení proti hackerům a jeho konečný název bude příznačný – John McAfee Privacy Phone.

Aby John neházel jen hrách na zeď, rovněž prozradil i některé funkce připravovaného modelu. Zadní strana přístroje je vybavena několika hardwarovými tlačítky, které uživatelům dovolí manuálně vypnout určité prvky. Konkrétně vypnete baterii, anténu WiFi, Bluetooth modul, geologickou lokalizaci, fotoaparát nebo mikrofon. Pokud se vám tedy zachce, tak telefon lze najednou úplně odříznou od celého světa.

Únik informací zatím nepřinesl žádné přesnější specifikace či fotografie zadní části se zmiňovanými tlačítky. John McAfee řekl, že všechno oznámí až týden před oficiálním představením, ale údajně půjde o revoluční věc. Samotný John má za sebou velmi pestrou minulost, takže i on sám určitě uvítá ochranu před případným špehováním. Hlavním distributorem bude firma MGT vlastněná také Johnem McAfee.

Prodejna cena začne u 1 100 dolarech (tj. cca 26 912 Kč) a údajně v zabezpečení předežene o několik světelných let modely, jako je Blackphone nebo jiné telefony, které si domnívají, že jsou bezpečné. První generace John McAfee Privacy Phone musí být dokončena, protože už dokonce pracují na jeho následovníkovi.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

JiriJandl

6. 5. 2017, 16:41

To není antivir, spíš virus :)

Mekefí spolehlivě zabrzdí nejen Windows. ????

Ján Valkovič

VIP 5. 5. 2017, 23:57
Android aplikace

McAfee antivírus patrí pod Intel
https://en.wikipedia.org/wiki/McAfee

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim