reklama

Zobrazovací panel nového iPadu je jasnější o 44 %

Zobrazovací panel nového iPadu je jasnější o 44 %
2017-04-03T15:04:01+02:00
• 3. 4. 2017

Kuchtíky ze zahraničního serveru iFixit jistě znáte. Jejich úkolem je rozebírání žhavých novinek – iPhone 7, Apple TV 4 a další. Výsledkem je konečné hodnocení, které popisuje, jak snadno či obtížně lze daný produkt rozmontovat.

iFixit také kontroluje veškeré komponenty, které zařízení obsahuje – výrobci nám totiž rádi uvádí jiné specifikace, než které jsou doopravdy použité. Tým ze zahraničního serveru velmi rád „kuchá“ zařízení s logem nakousnutého jablíčka, a tak do své tradiční disciplíny zařadil i zbrusu nový iPad.

Po prvním rozebráním nejnovějšího iPadu měli autoři z iFixitu určité pochybnosti. Podle všeho nebyli přesvědčeni o kvalitě a jasu samotného displeje. Na první pohled se totiž zdálo, že se jedná o stejný zobrazovací panel, kterým je vybaven iPad Air první generace. Ovšem po několika testech se ukázalo, že je vše naprosto jinak.

Podle výsledků testů má nejnovější iPad až o 44 % vyšší jas, než iPad Air 1. generace. Bohužel srovnání s iPadem Air 2 z nepochopitelných důvodů není k dispozici. V tiskové zprávě však Apple uvádí, že nejnovější tablet je vybaven jasnějším Retina displejem. Panel podle všeho nekryje antireflexní vrstva, neboť byla použita zcela odlišná technologie.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat