Získali jsme 5. nominaci v anketě Aplikace roku

Získali jsme 5. nominaci v anketě Aplikace roku 2017-4-20

Ke konci roku 2012 vznikla nová Dotekomanie, přičemž se spuštěním magazínu na samostatné doméně jsme světu představili i naši aplikaci pro Android. Krátce na to jsme obdrželi první nominaci v anketě Aplikace roku, konkrétně se tak stalo v roce 2013.

Od té doby prošla aplikace mnohými změnami a dokonce jedním přerodem. Přišli jsme s unikátním řešením, díky čemuž je aplikace vysoce optimalizovaná na spotřebu dat a také spotřebu energie.

Kromě toho nabízíme i předplatné, díky kterému odstraníme reklamy, zpřístupníme předběžně články ještě před vydáním a aktivujeme pokročilé funkce – FUP mód a automatický noční režim. Nedávno jsme také přidali možnost sledování cen smartphonů, jenž jsou dostupné na českém trhu.

Díky neustálému vývoji jsme obdrželi nominace v letech 2014, 2015, 2016 a také i letos, v roce 2017. Jedná se tak pro nás o 5. nominaci v řadě. Už to je pro nás velkým úspěchem.

Dotekománie.cz (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Michal Mroček Cena: ZDARMA

V současnosti je naše aplikace pro Android jednou z nejpokročilejších na českém trhu, přičemž se jedná o jedinou veřejnou aplikaci pro milovníky mobilních technologií a zpráv z tohoto světa. Pakliže nás chcete podpořit i v letošním ročníku ankety Aplikace roku, můžete hlasovat na těchto stránkách.

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Petr KostkaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

20. 4. 2017, 21:45:17
reply

Vedle Dotekomanie čtu ještě Svět Androida a Mobilnet a jak píše Přemysl Vaculík, diskuse nečtu, protože je to vzhledem k obsahu který tam diskutující produkují pouze ztráta času.

Petr ŠtěpánekKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

20. 4. 2017, 18:17:54
reply

Mě trochu chybí diskuze. Ale to je dáno zřejmě počtem uživatelů. Jinak aplikace SA stále funguje – zatím.

Přemysl Vaculík

20. 4. 2017, 18:32:19
reply

Diskuze vždy záleží na čtenářích. Je vidět značný rozdíl, ale najdete u jiných webů konstruktivní diskuzi? Nebo jsou zpravidla obsaženy nadávky, invektiva nebo jednoduché komentáře typu „to je pěkné/mně se to nelíbí“. Co myslíte? Více komentářů s menší informační hodnotou, nebo méně s více informacemi?

Po kiaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

20. 4. 2017, 21:13:35
reply

Souhlasím. Někdy méně je více. Nemám rád trollení a věčné dohady ios versus android.

Kulisek KulichKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

20. 4. 2017, 13:37:19
reply

Gratuluji. V aplikacích mám ještě Mobilenet a Svět Androida, ale ty se trochu zhoršili. A některé novinky občas najdu jen na webovkách konkurence (Mobilmania, Smartmania, Mobilizujeme, Dvojklik…).

Karel Čapka

20. 4. 2017, 14:11:44
reply

Děkujeme za reakci. Svět Androida svoji aplikaci již zaříznul. Aplikaci Mobilnet jsem na Google Play nenašel.

Které novinky vám zde chybí, ať se můžeme inspirovat. Díky mco za reakci.

Přemysl Vaculík

21. 4. 2017, 7:54:50
reply

Tak mobilenet má „aplikaci“, bohužel v jejich případě je to jen specifický prohlížeč jejich webových stránek.

Ján Valkovič

21. 4. 2017, 19:21:41
reply

Predpokladam, ze tie chybajuce novinky sa tykaju prevazne leakov a rumorov. Tu ide o odhad redakcie ktora informacia moze byt pravdiva a ktora nie, cize ktora stoji za zverejneie a ktora nie.

A ostatne informacie, ako napr. dnesne „Přibalená sluchátka u Galaxy S8 nevyrábí AKG, ale přímo Samsung“ alebo „Chytrý reproduktor Google Home může nyní používat až 6 lidí“ … to prve som nevedel a je to celkom zaujimava informacia a to druhe … Google Home tu nemame a dlho mat nebudeme, cize toto pre mna nie je zaujimava informacia. Na druhej strane, spracovanie clanku stoji urcity cas a energiu, preto celkom chapem, ze clanok o sluchatkach tam nebol, pretoze cela informacia je „Společnost AKG sluchátka pouze naladila“, zvysok je omacka, aby clanok nemal len 1 vetu. Napriek tomu chapem, aj ta jedna veta je zaujimava informacia, proste, je na redakcii ako sa k tomu postavi.
Zrejme nikto necita len 1 web, cize je fajn, ze sa rozne weby stavaju k informaciam rozne, nie je mozne vyhoviet kazdemu. :-)