reklama

Leagoo představilo M5 Edge, zaujme oboustranně zahnutým displejem sponzorovaný článek

Leagoo představilo M5 Edge, zaujme oboustranně zahnutým displejem [sponzorovaný článek]
2017-04-20T09:30:17+01:00
• 20. 4. 2017

Duben je pro fanoušky mobilních technologií jedním z nejzajímavějších měsíců. Své velkolepé novinky společnosti již představily – Samsung (S8), Apple (červený iPhone) a mnoho dalších. Zapomínat ale nesmíme ani na menší čínské společnosti, které mají také čím dál více co nabídnout.

Toto úterý přišel s novinkou i výrobce Leagoo, který na veletrhu v Hong Kongu představil svůj nejnovější model – Leagoo M5 Edge. Zatímco letos již většina výrobců směřuje k trendu bezrámečkových telefonů, Leagoo dohání resty z loňska a přináší oboustranně zahnutý displej, který zatím mezi čínskými výrobci není příliš rozšířen.

Od Leagoo je to zcela první telefon se zahnutým displejem, který po bocích nemá téměř rámečky. Výrobce se dokonce chlubí tím, že je jeho displej technologicky lepší, než ten od konkurence.

Kromě zahnutého displeje nabízí telefon například čtyřjádrový MediaTek MT6737, 2 GB RAM, 16GB úložiště a především plnou podporu místního LTE. Dále je zde 13MPx fotoaparát, 8MPx čelní kamerka a 2000mAh baterie.

V současné době není telefon v prodeji a lze jej vyzkoušet jen u stánku na veletrhu AsiaWorld-Expo, kde Leagoo tuto novinku ukazuje novinářům. Pokud chcete o novince zjistit více, můžete navštívit oficiální web výrobce.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim