reklama

Xiaomi přinese také větší Mi 6 Plus

Xiaomi přinese také větší Mi 6 Plus
2017-04-24T07:39:02+01:00
• 24. 4. 2017

Ti z vás, co očekávali uvedení modelu Mi 6 Plus rovnou po boku nejnovějšího Mi 6, tak určitě nemusí zoufat. Podle nejnovějších zpráv společnost Xiaomi má v plánech také větší provedení s přívlastkem Plus, o kterém sice známe pouze pár informací, ale telefon již začíná získávat potřebné certifikace od různých institucí. V každém případě mezi oběma zařízeními asi budou jen minimální rozdíly.

Větší Mi 6 Plus byl nedávno certifikován jako MDE40 u čínského orgánu CCC, což je obdoba evropského CE a testovací zařízení musí splňovat určité standardy kvality. Provedený zápis v databázi odhaluje 5,7palcový displej s Full HD rozlišením. Vnitřní část vyplní osmijádrový procesor Snapdragon 835 od Qualcommu společně s grafickým čipem Adreno 540, 6GB operační pamětí RAM, 64GB nebo 128GB úložištěm.

V zádech nemají údajně chybět dva senzory fotoaparátu s rozlišením 12 megapixelů nebo baterie o velikosti 4 500 mAh. Renomovaný analytik Pan JiuTing z Číny si myslí, že Mi 6 Plus můžeme očekávat nejspíš za dva měsíce. Nakonec jestli Xiaomi připraví nějakou větší tiskovou konferenci, tak bychom se mohli ještě dočkat druhé generace očekávaného Mi Mix. O něm v kuloárech startují rovněž první spekulace.

Zdroj: playfuldroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim