reklama

Xiaomi přinese také větší Mi 6 Plus

Xiaomi přinese také větší Mi 6 Plus
2017-04-24T07:39:02+02:00
• 24. 4. 2017

Ti z vás, co očekávali uvedení modelu Mi 6 Plus rovnou po boku nejnovějšího Mi 6, tak určitě nemusí zoufat. Podle nejnovějších zpráv společnost Xiaomi má v plánech také větší provedení s přívlastkem Plus, o kterém sice známe pouze pár informací, ale telefon již začíná získávat potřebné certifikace od různých institucí. V každém případě mezi oběma zařízeními asi budou jen minimální rozdíly.

Větší Mi 6 Plus byl nedávno certifikován jako MDE40 u čínského orgánu CCC, což je obdoba evropského CE a testovací zařízení musí splňovat určité standardy kvality. Provedený zápis v databázi odhaluje 5,7palcový displej s Full HD rozlišením. Vnitřní část vyplní osmijádrový procesor Snapdragon 835 od Qualcommu společně s grafickým čipem Adreno 540, 6GB operační pamětí RAM, 64GB nebo 128GB úložištěm.

V zádech nemají údajně chybět dva senzory fotoaparátu s rozlišením 12 megapixelů nebo baterie o velikosti 4 500 mAh. Renomovaný analytik Pan JiuTing z Číny si myslí, že Mi 6 Plus můžeme očekávat nejspíš za dva měsíce. Nakonec jestli Xiaomi připraví nějakou větší tiskovou konferenci, tak bychom se mohli ještě dočkat druhé generace očekávaného Mi Mix. O něm v kuloárech startují rovněž první spekulace.

Zdroj: playfuldroid.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim