reklama

Huawei Nova Smart byl poprvé nalezen na Slovensku

Huawei Nova Smart byl poprvé nalezen na Slovensku
2017-04-24T07:59:47+01:00
• 24. 4. 2017

Vybrané mobilní trhy v Evropě začíná společnost Huawei zásobovat novinkou s názvem Nova Smart, kterou jsme doposud neměli možnost nikde vidět. Čínský výrobce v poslední době přináší čím dál více podobně vybavených zařízení a tento model je tomu jen dalším vzorovým příkladem. Telefon byl právě zařazen do nabídky u slovenských operátorů za zajímavou cenu, ovšem předchází tomu uzavření smlouvy na mobilní služby.

Huawei Nova Smart získal 5palcový displej s HD rozlišením, který pohání osmijádrový procesor Snapdragon 435 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz a 2GB operační paměť RAM. Interní úložiště v základu pojme 16 GB uživatelských dat a případné rozšíření obstarává slot až pro 128GB paměťové microSD karty. Výdrž má pod kontrolou baterie s kapacitou 3 200 mAh.

Recenze: Huawei Nova – potomek Nexusu

Na zadní straně nechybí 13megapixelový senzor fotoaparátu, LED blesk pro přisvětlení snímků a snímač otisků prstů. Mezi ostatní prvky výbavy patří přední 5megapixelová kamerka nebo systém Android ve starší verzi 6.0 Marshmallow. Prodejní cena na českém trhu by se měla pohybovat okolo 5 500 Kč včetně daně. Pokud je vám jeho výbava povědomá, tak stejnou sestavu najdete u Huawei Enjoy 6s či Honoru 6C.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim