reklama

Huawei Nova Smart byl poprvé nalezen na Slovensku

Huawei Nova Smart byl poprvé nalezen na Slovensku
2017-04-24T07:59:47+02:00
• 24. 4. 2017

Vybrané mobilní trhy v Evropě začíná společnost Huawei zásobovat novinkou s názvem Nova Smart, kterou jsme doposud neměli možnost nikde vidět. Čínský výrobce v poslední době přináší čím dál více podobně vybavených zařízení a tento model je tomu jen dalším vzorovým příkladem. Telefon byl právě zařazen do nabídky u slovenských operátorů za zajímavou cenu, ovšem předchází tomu uzavření smlouvy na mobilní služby.

Huawei Nova Smart získal 5palcový displej s HD rozlišením, který pohání osmijádrový procesor Snapdragon 435 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz a 2GB operační paměť RAM. Interní úložiště v základu pojme 16 GB uživatelských dat a případné rozšíření obstarává slot až pro 128GB paměťové microSD karty. Výdrž má pod kontrolou baterie s kapacitou 3 200 mAh.

Recenze: Huawei Nova – potomek Nexusu

Na zadní straně nechybí 13megapixelový senzor fotoaparátu, LED blesk pro přisvětlení snímků a snímač otisků prstů. Mezi ostatní prvky výbavy patří přední 5megapixelová kamerka nebo systém Android ve starší verzi 6.0 Marshmallow. Prodejní cena na českém trhu by se měla pohybovat okolo 5 500 Kč včetně daně. Pokud je vám jeho výbava povědomá, tak stejnou sestavu najdete u Huawei Enjoy 6s či Honoru 6C.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim