reklama

Všechny tři nové iPhony mají mít 3 GB RAM a dvě baterie

Všechny tři nové iPhony mají mít 3 GB RAM a dvě baterie
2017-04-14T17:49:09+01:00
• 14. 4. 2017

Spekulace ohledně nadcházejícího iPhone každým dnem sílí. Dnes tu máme nové informace týkající se operační paměti a baterie. Tyto informace pocházejí od analytika a jsou založeny na objednávkách různých komponentů společností Apple, takže se jim dá vcelku věřit.

Letos na podzim mají být představeny celkem tři iPhony – iPhone 7s, 7s Plus a 8. Jméno posledního však ještě není jisté, úhlopříčku displeje má mít však o velikosti 5,8 palce. Má se přitom jednat o bezrámečkový design. Všechny modely letos mají dostat 3 GB operační paměti. Úložiště má zůstat na velikostech 32/128/256 GB u modelů 7s, nový iPhone 8 se má prodávat jen ve variantách 128 a 256 GB.

Specialitou iPhonu 8 mají být také dvě baterie s mnohem lepší výdrží na jedno nabití. Je však otázkou, jak je tento údaj myšlen a co to ve finále bude znamenat. Každopádně krom toho má zcela nový iPhone nabídnout nový design, bezdrátové nabíjení, OLED displej a 3D sken obličeje.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim