reklama

Všechny tři nové iPhony mají mít 3 GB RAM a dvě baterie

Všechny tři nové iPhony mají mít 3 GB RAM a dvě baterie
2017-04-14T17:49:09+02:00
• 14. 4. 2017

Spekulace ohledně nadcházejícího iPhone každým dnem sílí. Dnes tu máme nové informace týkající se operační paměti a baterie. Tyto informace pocházejí od analytika a jsou založeny na objednávkách různých komponentů společností Apple, takže se jim dá vcelku věřit.

Letos na podzim mají být představeny celkem tři iPhony – iPhone 7s, 7s Plus a 8. Jméno posledního však ještě není jisté, úhlopříčku displeje má mít však o velikosti 5,8 palce. Má se přitom jednat o bezrámečkový design. Všechny modely letos mají dostat 3 GB operační paměti. Úložiště má zůstat na velikostech 32/128/256 GB u modelů 7s, nový iPhone 8 se má prodávat jen ve variantách 128 a 256 GB.

Specialitou iPhonu 8 mají být také dvě baterie s mnohem lepší výdrží na jedno nabití. Je však otázkou, jak je tento údaj myšlen a co to ve finále bude znamenat. Každopádně krom toho má zcela nový iPhone nabídnout nový design, bezdrátové nabíjení, OLED displej a 3D sken obličeje.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit