reklama

Spotify oficiálně představilo novou funkci pro Messenger

Spotify oficiálně představilo novou funkci pro Messenger
2017-04-21T07:29:46+01:00
• 21. 4. 2017

Hudební streamovací služba Spotify se každým dnem snaží zdokonalovat a nabízet daleko lepší požitek z používání. Pro tuto službu jsou klíčové další „konkurenční“ aplikace, jednou z nich je například Facebook Messenger. A právě pro tuto aplikaci si Spotify připravilo speciální rozšíření.

Díky tomuto novému rozšíření si mohou uživatelé Facebooku mezi sebou posílat odkazy skladeb, a to právě ze Spotify. Takzvaný bot obsahuje nástroje pro vyhledávání, hudební doporučení a funkce pro sdílení 30sekundového hudebního klipu.

Nová funkce pro Messenger byla oficiálně představena na blogu Spotify, ovšem v té době nebyla stále široké veřejnosti dostupná. Podle všeho to bylo kvůli konající se konferenci F8, kde se očekávalo, že tuto novou funkci představí samotný Facebook. A bylo tomu skutečně tak.

Podle slov TechCrunch, Spotify má za úkol servírovat uživatelům hudbu podle doporučení, a to na základě nálady, činnosti nebo žánru, anebo jej můžete vyhledávat přímo v katalogu Spotify a sdílet tak svou oblíbenou hudbu, alba a playlisty se svými přáteli přímo ve vašem Messengeru. Díky této nové „fičurce“ nemusí uživatelé Messengeru nutně přecházet do aplikace Spotify, tedy pokud si samozřejmě nechtějí skladbu pustit od začátku do konce.

Chcete-li použít tohoto speciálního „bota“, klepněte na ikonu, v podobě modrého plus („+“), nacházející se v levé straně textového pole aplikace Messenger. Následně klepněte na Spotify. Poté se vám otevře zcela nové okno, kde najdete hudbu, kterou chcete sdílet. Jakmile bude funkce oficiálně spuštěna, bude k dispozici na http://m.me/Spotify.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim