reklama

Apple Music bude nově podporovat platformu Messenger

Apple Music bude nově podporovat platformu Messenger
2017-04-21T07:14:03+01:00
• 21. 4. 2017

Americká společnost Facebook na své vlastní konferenci, pod názvem F8, která je určená spíše vývojářům, představila hned několik zásadních novinek. Služba se konečně dočkala nové integrace v podobě Apple Music, která bude dostupná během následujících několika týdnů.

Facebook se pochlubil s novou možností sdílet hudbu v rámci platformy Messenger, a právě Apple Music se stalo oficiálním partnerem. Nová možnost v této podobě bude taktéž zpřístupněna pro další hudební streamovací službu, tedy Spotify – hlavní konkurent Apple Music.

Uživatelé Spotify mohou sdílet se svými přáteli (v aplikaci Messenger) oblíbenou hudbu, alba, či dokonce playlisty. Applu Music bude na tom se svými schopnostmi obdobně, ovšem na integraci si budeme muset nějaký ten čas ještě počkat.

Facebook se již integruje s Apple Music v hlavní aplikaci, kde přibyla funkce sdílení skladeb s názvem Music Stories. Na základě této funkce mohou uživatelé sdílet hudbu přímo z Apple Music, a to do konverzace se svými přáteli.

Služba Apple Music však již nějaký ten pátek podobnu funkci pro sdílení hudby nabízí, nativně na iOS 10. Zatímco nová integrace Facebooku přijde v podobě jedné platformy Messenger, Apple Music podporuje také aplikaci iMessage (služba pro posílání zpráv v rámci iOS platformy).

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim