reklama

Příjmy HTC meziročně vyrostly o 25,4 %, od února tohoto roku o 11,3 %

Příjmy HTC meziročně vyrostly o 25,4 %, od února tohoto roku o 11,3 %
2017-04-09T11:34:11+02:00
• 9. 4. 2017

HTC, jako první firma na světě, hlásí své příjmy každý měsíc. Většina společností hlásí své příjmy čtyřikrát do roka, a to po každém čtvrtletí. Ovšem HTC se rozhodlo lehce vykročit z davu a jít svou vlastní cestou. Minulý měsíc, přesněji březen, byl pro tchajvanského výrobce velmi dobrým obdobím, neboť nárůst tržeb oproti březnu loňského roku 2016 vyrostl o 25,4 %. Navíc, od února roku 2017 se jedná o 11,3 % nárůst.

Zdá se tedy, že se tchajvanské společnosti začíná konečně dařit. Samozřejmě tomu všemu dopomohly nově představené telefony typu HTC U Play a HTC U Ultra. Podle krátké oficiální tiskové zprávy, kterou HTC zveřejnilo na svých internetových stránkách, jsou neauditované konsolidované tržby ve výši 5,2 miliard NT $ (za měsíc), od začátku roku 2017 14,53 miliard NT $. Firma své první čtvrtletní výsledky za tento rok oznámí po prvním květnovém týdnu. Meziročně se neauditované konsolidované tržby zvýšily, ovšem vše je potřeba brát s určitým odstupem. Konečné výsledky příjmů mohou být o něco odlišné.

HTC v poslední době zaznamenává obrovský nárůst příjmů. HTC nové telefony do prodeje uvolnilo  již v březnu, což byl hlavní důvod, proč se firmě v tomto měsíci tak dařilo. Nejtěžší však pro společnost bude tyto příjmy udržet v jednom směru, tedy směrem nahoru. Zda se výrobci bude dařit i v nadcházejících měsících, prozradí nový model HTC U.

Zdroj: androidheadlines.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat