reklama

Opera Mini pro Android nově disponuje automatickým vyhledáváním a dalšími funkcemi

Opera Mini pro Android nově disponuje automatickým vyhledáváním a dalšími funkcemi
2017-04-04T08:29:05+01:00
• 4. 4. 2017

Norská společnost Opera si pro své uživatele mobilního webového prohlížeče připravila zbrusu novou aktualizaci, která nabízí nespočet nových funkcí. Opera Mini pro Android nyní při prohlížení sociálních sítí, MP3 souborů či filmů bude automaticky vyhledávat přímé odkazy ke stažení, a to pomocí funkce Extreme Mode. Stažený obsah pak bude k nalezení ve vynikajícím seznamu, kde si  uživatel bude vybírat jen to, co opravdu stáhnout chce.

Automatické vyhledávání je nyní k dispozici na Facebooku, Pagalworldu, Tubidy, DjPunjabu a tak dále. Podle slov Opery bude seznam podpory jen narůstat.

Nová verze navíc také dostane další vestavěné funkce, včetně newsfeed. Tuto funkci pohání speciálně navržená uměla inteligence. Aktuálně je vše ve fázi testování, a to jen ve vybraných zemích – v Indii. Vše funguje na velmi jednoduchém principu. Umělá inteligence se od vás bude snažit co nejlépe učit. Ve výsledku to znamená, že čím více novinek budete číst, tím více relevantních příspěvků dostanete.

Opera taktéž zapracovala na kompresi uložených stránek, podpoře pro video boost při použití Extreme módu, vylepšení uživatelského rozhraní pro stahování a několika dalších oprav.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim