reklama

Vernee začne prodávat model Apollo X se 4 GB RAM a Heliem X20

Vernee začne prodávat model Apollo X se 4 GB RAM a Heliem X20
2017-04-04T12:29:09+01:00
• 4. 4. 2017

Vernee představilo na barcelonském veletrhu nový telefon Apollo X. Telefon disponuje desetijádrovým procesorem Helios X 20 a operační paměť má 4 GB. Telefon vypadá zajímavě, ale má malý háček.

Vernee Apollo X

Skvělá výbava s revolučním provedním, ale s malým háčkem

Vernee Apollo X disponuje zajímavými parametry. O výkon se stará procesor od MediaTeku Helios X20 spolu se 4 GB RAM. Interní úložiště čítá 64 GB. Procesor je rozdělen na tři clustery a hlavní jádro je taktované na 2,3 GHz. Displej je od Sharpu a má úhlopříčku 5,5 palce. Fotoaparát má 13 MPx a je od Sony se světelností 2,0. Přední fotoaparát má pouhých 5 MPx.

Zajímavá je baterie, která má kapacitu 3500 mAh a disponuje rychlonabíjením. Systém je systém VOS postavený na Androidu 6.

vernee apollo X

A kde je ten háček? Vernee na představení nového mobilního telefonu v roce 2017 použilo parametry telefonu z roku 2016. Ve výsledku jde jen o mírně uprvený model Vernee Apollo Lite, který měl slabší baterii (3000 mAh). Změna je ještě v systému, telefon nedisponuje „čistým“ Androidem, jak všechny předchozí modely tohoto výrobce, ale má upravený systém VOS, který je postavený na Androidu 6. A to je ten problém. Android 6 je systém přestavený před rokem a půl. Výrobce tedy nepostavil nový systém na novém Android 7, nemluvě o tom, že brzy přijde Android 8.

A ještě je zde „starý“ procesor Helio X20, který byl představen před rokem. Od té doby ale přišly další lepší procesory, jako Helio X25 a X27. Tak proč se vracet ke staršímu a horšímu?

vernee vos

Telefon jde do prodeje tento týden za cenu 190 dolarů, v přepočtu necelých 5000 Kč. Cena je možná pouze s kupónem, navíc jeden šťastlivec získá telefon zdarma.

Zdroje: gizchina.com, gizchina.com, gizchina.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim