reklama

OnePlus 5 se pomalu poodhaluje

OnePlus 5 se pomalu poodhaluje
2017-04-18T07:29:14+01:00
• 18. 4. 2017

Doslova hromada nových spekulací kolem připravovaného modelu OnePlus 5 (kódové označení A5000) nám konečně dává první jasnější představu o tom, jak by mohl nejvyšší model v nabídce čínského výrobce vypadat. V každém případě je potřeba brát všechny tyto informace s odstupem. Jedním z důvodů, proč vynechají v číselné řadě 4, může být pověst o samotném čísle přinášejícím údajně smůlu, nebo dokonce smrt.

Vpředu lze vyhlížet 5,5palcový displej s QHD rozlišením a zakřivením po obou stranách. V konstrukci o tloušťce okolo 7 mm se asi ukáže osmijádrový procesor Snapdragon 835 od Qualcommu, grafický čip Adreno 540, operační paměť RAM o velikosti 6 či 8 GB a interní úložiště s kapacitou 256 GB. Zúžené tělo má mít na svědomí menší baterii oproti předchůdci, která by měla klesnout k hranici pouhých 3 000 mAh.

V zadní části se pravděpodobně ukáže 23megapixelová kamerka a také snímač otisků prstů. K oficiálnímu uvedení na trh dojde až v druhé polovině tohoto roku. Nicméně s blížící se tiskovou konferencí bude k dispozici čím dál více přesnějších specifikací. Podle prvních odhadů půjde prodejní cena pod 500 dolarů (tj. cca 12 524 Kč bez daně a dalších poplatků).

Zdroje: techtimes.com, droid-life.com, androidpure.com, droidholic.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim