reklama

OnePlus 5 se pomalu poodhaluje

OnePlus 5 se pomalu poodhaluje
2017-04-18T07:29:14+02:00
• 18. 4. 2017

Doslova hromada nových spekulací kolem připravovaného modelu OnePlus 5 (kódové označení A5000) nám konečně dává první jasnější představu o tom, jak by mohl nejvyšší model v nabídce čínského výrobce vypadat. V každém případě je potřeba brát všechny tyto informace s odstupem. Jedním z důvodů, proč vynechají v číselné řadě 4, může být pověst o samotném čísle přinášejícím údajně smůlu, nebo dokonce smrt.

Vpředu lze vyhlížet 5,5palcový displej s QHD rozlišením a zakřivením po obou stranách. V konstrukci o tloušťce okolo 7 mm se asi ukáže osmijádrový procesor Snapdragon 835 od Qualcommu, grafický čip Adreno 540, operační paměť RAM o velikosti 6 či 8 GB a interní úložiště s kapacitou 256 GB. Zúžené tělo má mít na svědomí menší baterii oproti předchůdci, která by měla klesnout k hranici pouhých 3 000 mAh.

V zadní části se pravděpodobně ukáže 23megapixelová kamerka a také snímač otisků prstů. K oficiálnímu uvedení na trh dojde až v druhé polovině tohoto roku. Nicméně s blížící se tiskovou konferencí bude k dispozici čím dál více přesnějších specifikací. Podle prvních odhadů půjde prodejní cena pod 500 dolarů (tj. cca 12 524 Kč bez daně a dalších poplatků).

Zdroje: techtimes.com, droid-life.com, androidpure.com, droidholic.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim