reklama

Instagram představil nové „kolekce“ pro snazší uspořádání oblíbených fotografií

Instagram představil nové „kolekce“ pro snazší uspořádání oblíbených fotografií
2017-04-18T08:14:46+01:00
• 18. 4. 2017

V prosinci loňského roku si Instagram pro své uživatele připravil zcela novou funkci, díky které bylo možné nově ukládat své příspěvky, které byly nahrány na takzvané InstaStories. Vývojáři však funkci o něco málo vylepšili. Očekávalo se, že se aktualizace dočkáme o něco později v tomto týdnu. Instagram nás však překvapil, neboť již dnes máme možnost ukládat tyto fotografie do své vlastní soukromé sbírky.

V praxi to znamená, že aplikace vytvoří jen složky pro ukládání těchto fotografií. Koneckonců, pokud jste si uložili několik fotografií roztomilých štěňátek či další podobné momenty, budete jej moct roztřídit do jednotlivých složek.

Pro příklad nemusíme chodit daleko. Uložíte si dvě fotografie – první zachycující večerní město, druhá váš obličej. V aplikaci si budete moci vytvořit dvě složky, například pod názvem „noční procházka“ a „selfies“. Do těchto složek pak můžete své fotografie ukládat, a to dle zvoleného tématu.

Chcete-li vytvořit takovýto podobný soubor, jednoduše otevřete uložené snímky, klepněte na ikonu „+“, a vyberte obrázky, které chcete přidat.

Tyto sbírky jsou v současné době k dispozici pouze pro soukromou spotřebu, což je trochu škoda. Kolekce by v budoucnu mohla být pro širokou veřejnost, kde by se lidé chlubili se svými výtvory, které by následně byly uloženy do jednotlivých složek. To by mohla být skvělá příležitost pro nějaké soutěže a tak podobně.

Doufejme tedy, že na něčem podobném americká sociální síť Instagram skutečně pracuje. Nová funkce je k dispozici již dnes, a to jak pro majitele telefonů s OS Android, tak také iOS.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim