reklama

Wonder je start-up, který chce změnit pohled na herní telefon

Wonder je start-up, který chce změnit pohled na herní telefon
2017-03-18T09:03:20+01:00
• 18. 3. 2017
1

Ve filmovém světě je Kevin Spacey pojem. Kromě filmového plátna se však nedávno objevil také na seznamu investorů, kteří finančně podporují ambiciózní start-up s názvem Wonder. Ten by měl světu přinést nekompromisně výkonný telefon se zaměřením na náročné hráče. Vývojáři nyní spustili prvotní výzkum, respektive Alpha Program, nicméně další okolnosti jsou momentálně zahaleny rouškou tajemství.

wonder

Wonder je začínající společnost složena z bývalých zaměstnanců světoznámých technologických firem – Microsoftem počínaje, Teslou konče – jejichž hlavním cílem je ukázat revoluční pohled na herní smartphone. A to i přesto, že se v minulosti o podobný kousek neúspěšně pokusilo více známějších firem. Do karet jim ale hraje přítomnost několika expertů působících v tomto technologickém odvětví.

„Líbí se mi myšlenka inovovat a zasahovat do rychle se měnícího prostředí mobilních technologií a zábavy. Je to jedna z největších příležitostí na spotřebitelském trhu,“ prohlásil Tyler Carper, přední vývojář a bývalý zaměstnanec HTC a Cyanogen.

Tým stojící za tímto projektem to nebude mít v žádném případě snadné. Vytvořit od píky (a to včetně hardwaru) nový telefon a konkurovat renomovaným gigantům, zní jako dost ambiciózní plán. Zda to ale přiměje například vlastníky herních tabletů řady Shield ke změně zařízení, to je zatím ve hvězdách. Stejně jako alespoň prvotní podoba nebo jiné parametry smartphonu. Více informací se můžete dočíst na oficiálních stránkách tohoto start-upu.

Podpořili byste Wonder, nebo je to podle vás další předem prohraný boj?

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

StandaKrotil

23. 3. 2017, 12:25

Nevěřím, že se to chytne

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim