reklama

Solid Explorer 2.2.7 zobrazí systémové soubory bez nutnosti rootu, nové jsou i zkratky

Solid Explorer 2.2.7 zobrazí systémové soubory bez nutnosti rootu, nové jsou i zkratky
2017-03-13T07:00:31+01:00
• 13. 3. 2017

Správce souborů je jedna z nejdůležitějších funkcí, kterou využívá téměř celá uživatelská základna bez rozdílu stupně pokročilosti. Tyto aplikace zvládnou všechno, od jednoduchého kopírování souborů až po pokročilé operace v systémových souborech samotného systému Android. Jeden z nejpoužívanějších správců – Solid Explorer – obdržel aktualizaci, která integruje rychlé zkratky a povoluje přístup do doposud zapovězených míst.

Nejnovější verze 2.2.7 má poměrně bohatý seznam změn, patří k nim například oprava menších chyb nebo vylepšené překlady aplikace. Za významnější změnu pak můžeme považovat přítomnost chytrých zkratek, které po dlouhém stisku ikony zobrazí naposledy používané cloudové úložiště. Zkratky jsou tedy dostupné pouze v případě, kdy má Solid Explorer povolen přístup do některého z virtuálních úložišť. Potěšující novinkou je možnost zobrazit systémové soubory i na zařízeních bez práv root, jedinou podmínkou je systém ve verzi Nougat.

 solid explorer solid explorer

Přístup do systémových složek (vlevo) a nové zkratky (vpravo)

Aktualizaci byste měli obdržet během několika dní skrze obchod Google Play. Solid Explorer je placená aplikace nabízející 14denní zkušební verzi, za poměrně krátkou dobu si našla celou řadu příznivců. V současnosti je jednou z nejlépe hodnocených aplikací svého druhu.

logo-app Solid Explorer File Manager NeatBytes Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenž odmala tíhne k fotografii, autům a technologiím obecně. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim