reklama

Solid Explorer 2.2.7 zobrazí systémové soubory bez nutnosti rootu, nové jsou i zkratky

Solid Explorer 2.2.7 zobrazí systémové soubory bez nutnosti rootu, nové jsou i zkratky
2017-03-13T07:00:31+01:00
• 13. 3. 2017

Správce souborĹŻ je jedna z nejdĹŻleĹľitÄ›jších funkcĂ­, kterou využívá tĂ©měř celá uĹľivatelská základna bez rozdĂ­lu stupnÄ› pokroÄŤilosti. Tyto aplikace zvládnou všechno, od jednoduchĂ©ho kopĂ­rovánĂ­ souborĹŻ aĹľ po pokroÄŤilĂ© operace v systĂ©movĂ˝ch souborech samotnĂ©ho systĂ©mu Android. Jeden z nejpoužívanÄ›jších správcĹŻ – Solid Explorer – obdrĹľel aktualizaci, která integruje rychlĂ© zkratky a povoluje přístup do doposud zapovÄ›zenĂ˝ch mĂ­st.

Nejnovější verze 2.2.7 má poměrně bohatý seznam změn, patří k nim například oprava menších chyb nebo vylepšené překlady aplikace. Za významnější změnu pak můžeme považovat přítomnost chytrých zkratek, které po dlouhém stisku ikony zobrazí naposledy používané cloudové úložiště. Zkratky jsou tedy dostupné pouze v případě, kdy má Solid Explorer povolen přístup do některého z virtuálních úložišť. Potěšující novinkou je možnost zobrazit systémové soubory i na zařízeních bez práv root, jedinou podmínkou je systém ve verzi Nougat.

 solid explorer solid explorer

Přístup do systémových složek (vlevo) a nové zkratky (vpravo)

Aktualizaci byste měli obdržet během několika dní skrze obchod Google Play. Solid Explorer je placená aplikace nabízející 14denní zkušební verzi, za poměrně krátkou dobu si našla celou řadu příznivců. V současnosti je jednou z nejlépe hodnocených aplikací svého druhu.

logo-app Solid Explorer File Manager NeatBytes Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Marek Pospíšil

Student, jenĹľ odmala tĂ­hne k fotografii, autĹŻm a technologiĂ­m obecnÄ›. Minimalista a all black ninja. #iPhone7

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim